"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Населення Грузії теж починає розуміти важливість такої загрози
Грузія готується до можливого застосування ядерної зброї у регіоні. Влада вже розробила спеціальний план на такий випадок. Втім, укриття в країні можуть людям не допомогти.
Таке попередження зробив голова Служби безпеки Грузії Григір Лілуашвілі. Про це повідомляє “Ехо Кавказу”, посилаючись на його слова під час спілкування із журналістами після закритого слухання у парламенті.
За його словами, багато країн Євросоюзу також почали розробляти сценарії на випадок ядерної війни. Крім того, зауважив, що населення Грузії також починає розуміти важливість такої загрози.
“Нинішні виклики не відкидають застосування ядерної зброї. Я не маю на увазі нашу країну, я маю на увазі навколишній регіон. За участю керівників уряду, реагуючих органів та агентства нашої СДБ розроблено та затверджено план дій, згідно з яким для кожного відомства прописаний сценарій, план дій, який, не дай боже, доведеться втілити в життя у такому разі”, – підкреслив Лілуашвілі.
Водночас він зауважив, що у випадку прямого застосування ядерної зброї по території Грузії людям “не допоможуть укриття”. На його думку, владі країни потрібно “проводити помірну та прагматичну політику як усередині країни, так і за її межами”.
Рф відкликає ратифікацію Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ). Відповідну процедуру у вівторок, 17 жовтня, розпочала Держдума. У кремлі запевняють, що були змушені піти на такий крок нібито через "безвідповідальну" політику США.
Reuters пише, що попри те, що росія відкликає ратифікацію, вона залишиться підписантом Договору та продовжить співпрацювати з Організацією Договору про заборону випробувань і глобальною системою моніторингу, яка попереджає світ про будь-які ядерні випробування. За словами російських чиновників, що початок цієї процедури не означає, що рф збирається випробувати ядерну бомбу. Втім, експерти з контролю над озброєннями стурбовані тим, що росія може поступово відновити ядерні випробування.
Російський диктатор володимир путін заявляв 5 жовтня, що він не готовий сказати, чи повинна його країна відновлювати ядерні випробування. Зокрема, після закликів деяких російських експертів з безпеки та політиків випробувати ядерну бомбу для "попередження" Заходу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.