"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Вибух організували малої потужності для точності експерименту
Сполучені Штати провели підземні ядерні випробування на полігоні в Неваді.Одна з цілей експерименту - покращити здатність Америки виявляти іноземні ядерні вибухи. Стався хімічний вибух 18 жовтня, після того, як росія вирішила відкликати ратифікацію Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ).
Про це повідомляє Національне управління з ядерної безпеки США (NNSA). Зазначається, що мета експерименту - поліпшити здатність США виявляти ядерні вибухи малої потужності по всьому світу.
"Ці експерименти сприяють нашим зусиллям з розробки нової технології на підтримку цілей Сполучених Штатів щодо нерозповсюдження ядерної зброї. Вони допоможуть зменшити глобальні ядерні загрози шляхом покращення виявлення підземних ядерних вибухових випробувань", - каже Корі Хіндерштайн, заступник адміністратора NNSA з питань нерозповсюдження ядерної зброї.
Для експерименту використали хімічні бризантні вибухові речовини та радіоіндикатори. Експеримент допоможе перевірити нові прогностичні моделі вибухів і алгоритми їх виявлення. Вимірювання вибухів проводилися за допомогою акселерометрів, сейсмометрів, інфразвукових, метеорологічних та електромагнітних датчиків, хімічних і радіоактивних пробовідбірників.
У середу, 18 жовтня, Державна дума росії відкликала ратифікацію Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ). Це рішення підтримали всі 415 депутатів, які були присутні на засіданні, тих, хто голосував проти й утримався не знайшлося.
До слова, у першому читанні відповідний законопроєкт був прийнятий напередодні, 17 жовтня, а в середу депутати проголосували за нього відразу в другому і третьому читаннях. У пояснювальній записці до законопроєкту говорилося, що договір так і не набув чинності, оскільки Індія, КНДР і Пакистан його не підписали, А США не ратифікували.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.