Документ ще має підписати Джо Байден, і тільки після цього він офіційно зможе запрацювати
Сенат Сполучених Штатів Америки схвалив законопроєкт про фінансування уряду для уникнення шатдауну – припинення роботи уряду. Згідно з ним, виділять 1,2 трильйони доларів. Документ тепер має підписати президент Джо Байден.
Про це повідомляє The Associated Press. Очікується, що американський лідер підпише документ вже найближчим часом.
Відомо, що проєкт закону підтримали 74 сенатори. Ще 24 проголосували “проти”. Після цього документ відправили на розгляд Байдену.
Бюджет був затверджений за кілька годин після того, як фактично закінчился гроші на фінансування уряду. У матеріалі наголошують, що у разі підписання президентом закону вдасться уникнути шатдауну.
Так, на 3% збільшать оборонні асигнування, а загальні внутрішні витрати залишать на тому ж рівні. Пакет видатків покриває три чверті фінансування федеральних агентств на наступні шість місяців – до 30 вересня 2024 року.
12 березня США оголосили військову допомогу Україні на 300 млн доларів, до якої увійшли артилерійські снаряди і боєприпаси для HIMARS. Про поставки ATACMS офіційно не повідомлялося. А 21 березня демократи в Конгресі США почали підтримувати ініціативу республіканців щодо надання Україні допомоги у формі кредиту.
Водночас нардепка Ольга Стефанішина заявила, що на складах американських військових уже четвертий місяць готуються до відправки другого і третього пакетів військової допомоги, передбаченої для України. Однак для відправлення потрібне відповідне рішення влади. Також вона наголосила на тому, що Україна ще не отримала військову допомогу, яка була запланована майже рік тому у форматі "Рамштайн".
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Розгляньмо наратив, який порушує питання: якщо жінки вимагають рівних прав з чоловіками, чи вони також повинні бути мобілізовані на фронт? Запрошуємо вас приєднатися до обговорення з історикинею, акторкою та експерткою з програми «Літопис Незламності». Переконайтеся, що це буде цікаво.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.