Помер росіянин Мангушев, що вихвалявся черепом захисника "Азовсталі". Тепер за голову терориста пропонують 10 тисяч доларів

Читать на русском

Карма за виступ з черепом «азовця» в руці наздогнала рашиста

Читать на русском
Помер росіянин Мангушев, що вихвалявся черепом захисника "Азовсталі". Тепер за голову терориста пропонують 10 тисяч доларів
Російський терорист Мангушев помер від поранення в голову: його череп пропонують придбати за 10 тисяч доларів

Карма за виступ з черепом «азовця» в руці наздогнала рашиста

8 лютого стало відомо, що терорист та пропагандист геноциду українців Ігор Мангушев остаточно відправився до пекла. Він пролежав у лікарні з кульовим пораненням у голову декілька днів. Спочатку лікарі думали, що він виживе, хоч і матиме проблеми з роботою мозку, але в підсумку смерть таки дістала нелюда. 

Про загибель Мангушева вже розповіли російські псевдоЗМІ, а також його друг Акім Апачев. Найбільше відомий Мангушев за скандальний виступ на сцені одного з російських клубів, де він з черепом «азовця» в руці закликав усіх до геноциду українців. За декілька днів до смерті стало відомо, що він на тимчасово окупованій території міста Кадіївка, що на Луганщині, отримав поранення в голову. Попередньо, вистрілили йому в потилицю з пістолета на близькій відстані. 

Публікація в російських псевдоЗМІ


Російське створіння було найманцем та командувало підрозділом так званої «народної міліції днр». Воював проти Україні він під позивним «Берег». Заслуговано мучився він з 4-го лютого, але таки уникнув долі провести решту життя з порушенням мозкової діяльності. 

Поранений Мангушев у лікарні


«Він (Мангушев) помер. Вчора я відвідував Ігоря разом із його дружиною Тетяною в госпіталі. Лікарі сказали, що "Берег" перебуває в атонічній комі. Це остання стадія коми, як мені пояснили. Сама куля застрягла в центрі мозку, пройшла довгий шлях. У результаті утворився великий набряк головного мозку. "Берег" би дуже хотів вижити, але вже не мав шансів», – пише друг терориста Апачев. 

Крім цього він також додав, що начебто справу вбивства Мангушева передали до Слідкому рф, і начебто вже навіть знають, хто це зробив. Проте, значно вірогідніше, що росіяни традиційно кинуть до в’язниці першого зустрічного, аби створити ілюзію успішної діяльності. 

Карма завжди наздоганяє

Цікаву інформацію про Мангушева також розповів військовослужбовець ЗСУ та лідер організації С14 Євген Карась. Він повідомив, що невідомі люди готові заплатити 10 тисяч доларів за череп терориста Мангушева. Замовник не уточнюється, але активіст запевнив, що він надійний, та гроші виплатить. Крім цього, людина знає, як перевірити «товар», та попросив не звертатися до нього з нереальними та дивними пропозиціями.

«Громадяни “лднр/москва, пропозиція по черепу Мангушева актуальна також у довгостроковій перспективі. 10 000$. Звертайтеся, тема, звичайно, жахлива, але в принципі справедлива. Покупець надійний. Вивіз бажано через Вірменію», – опублікував Карась повідомлення від замовника. 

Що саме хоче зробити клієнт з черепом терориста – невідомо. Сам активість декілька разів зазначив, що вважає подібні звернення дивними та не підтримує їх, але з огляду на дії самого Мангушева – така доля його рештків може бути щонайменше справедливою. 

Хто такий Мангушев та що відомо про поранення

У серпні 2022-го року в мережі з’явилося скандальне відео за участі Ігоря Мангушева. На ньому він виступав в одному з російських клубів, тримаючи в руці людський череп. Як сам він заявив, то був череп захисника «Азовсталі», якого він убив разом зі своїм загоном, хоча заяву підтвердити нічим. У такому вигляді він заявив, що воює росія з самою ідею існування Україні, і «всі носії цієї ідеї мають бути знищені». Фактично, це був заклик до геноциду. 

4-го лютого стало відомо, що Мангушева доставили до лікарні з кульовим пораненням голови. Попередньо, 9-мм куля застрягла в мозку, але терорист ще залишався живим. Його стан був дуже важким, а лікарі не бралися ставити прогнози, хоч і казали про шанси на виживання. Нічого про стрілка невідомо – встановлено, що Мангушев начебто шукав зрадників в тилу, а знайшов кулю в потилицю. Є підозри, що його буквально стратили (вже остаточно), поставивши на коліна. 

Нагадаємо, що ЄС запускає платформу для боротьби з російською та китайською пропагандою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.