Це історія про пристрасть, тяжіння та близькість, що сильніші за правила. Трек переосмислює “кардіо” як метафору потягу, фантазій і живих емоцій.
Радник глави ОП України прокоментував ситуацію на Херсонщині
Президент Росії Володимир Путін очікує, що російські військові вгризатимуться в Херсон зубами, щоб вождь міг "зберегти обличчя".
Про це у Твіттері заявив радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк.
“Але вони зайняті: ділять і вивозять награбоване в очікуванні втечі. Так буває: коли мародерство стає частиною системи, для дисципліни та бойового духу не залишається місця”, – написав Подоляк.
У Скадовському районі, Чорнобаївці та Новій Каховці на окупованій частині Херсонщини зафіксовані викрадення людей представниками силових структур РФ, також надходять повідомлення про мародерство.
"У Херсоні ворожі війська пошкодили та зруйнували будівлю профілакторію та теплиці. У Скадовському районі, Чорнобаївці та Новій Каховці зафіксовані викрадення людей представниками силових структур РФ. З тимчасово окупованих територій до поліції продовжують надходити повідомлення про факти мародерства російськими військовими, які викрадають автомобілі та вантажівками вивозять майно з будинків та квартир", - йдеться у повідомленні.
Гауляйтер Херсонщини скаржиться на наступ ЗСУ
Українські військові намагаються почати наступ у районі села Дудчани в Бериславському районі, заявив так званий заступник "глави адміністрації" окупованої Росією Херсонської області Кирило Стремоусов.
За його словами, один із напрямків наступу українських сил - дорога Дудчани-Берислав. Він запевняє, що нібито ситуація перебуває під контролем російських військових.
Стремоусов закликав жителів регіону "відправити дітей на відпочинок у Росію", щоб "дати розібратися" із ЗСУ. Тим часом російські воєнкори повідомляють про "важкі бої" на Херсонському напрямку, але нібито росіяни "дають відсіч".
Нагадаємо, в Україні обіцяють 50 тис доларів за взяття в полон терориста Гіркіна.