Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Пашинян скликав термінове засідання своєї партії для обговорення вимог Азербайджана щодо колишніх анклавів
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про свої наміри піти у відставку. Пашинян скликав термінове засідання своєї партії для обговорення вимог Азербайджана щодо колишніх анклавів. Зокрема, йдеться про те, що вимоги Баку у справі тавуських анклавів настільки посилилися, що Пашинян вирішив піти у відставку з метою полегшення ситуації.
Згідно з інформацією вірменського порталу Armlur, прем'єр зазначив, що такий крок буде корисним для нього та його уряду. Пашинян планує провести дострокові парламентські вибори 10 вересня.
У жовтні минулого року Нікол Пашинян заявив, що буде готовий піти у відставку, якщо такий крок дозволить вирішити всі проблеми республіки. Під час урядової години у Національних зборах (парламенті) депутат фракції "Вірменія" Мгер Саакян казав, що Пашинян чіпляється за прем'єрське крісло, і закликав його піти у відставку. Прем'єр відповів, що "реальність прямо протилежна".
Він запевняв, що у 2021 році він подав у відставку, щоб ще раз відчинити двері народу Вірменії для того, щоб шляхом позачергових виборів вирішити, хто буде прем'єр-міністром Вірменії в ситуації, що склалася. Говорячи про нинішню ситуацію, Пашинян заявляв, що дуже важливо розуміти, з якими викликами стикається республіка.
У лютому 2024 року Пашинян, повідомляв про плани Азербайджану щодо масштабної війни проти його країни. Він зазначав, що останні агресивні дії Азербайджану на кордоні спричинили загибель чотирьох військовослужбовців. Прем'єр-міністр висловив співчуття рідним та близьким загиблих і підкреслив, що це ще один прояв деструктивної політики Азербайджану.
Азербайджанські ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що на ділянці вірмено-азербайджанського кордону у районі населеного пункту Неркін Ханд вірменськими військовослужбовцями було відкрито вогонь і військовослужбовець збройних сил Азербайджану отримав поранення. Після цієї заяви і сталося порушення вогню з боку Азербайджану.
Окремо Пашинян заявляв і позицію щодо війни в Україні, наголосивши, що його країна - не є союзником росії. Він нагадав, що Єреван із самого початку повномасштабного вторгнення заявив москві, що не може стояти з нею пліч-о-пліч як союзник. Але від відповіді на питання, чи заарештують путіна у випадку його візиту до Вірменії прем’єр ухилявся.
Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський попри чутки не прибуде з робочим візитом ні до Вірменії, ні до Азербайджану. Таке рішення прийняло Баку. Причини скасування візиту поки невідомі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.