У Єревані стався напад на поліцейський відділок, у ньому підозрюють членів бойового братства
У Єревані 24 березня озброєні люди увірвалися у відділення поліції, лунають звуки вибухів. Нападників щонайменша троє. Підозрюють, що це можуть бути члени організації Бойове братство, які намагаються звільнити своїх затриманих товаришів. Але у Братстві кажуть, що не причетні до нападу.
Як пишуть вірменські ЗМІ, інцидент стався в неділю 24 березня в районі Нор-Норк на півночі міста. Чути звуки пострілів і вибух - імовірно, гранати.
За попередніми даними, є поранені. За інформацією видання Shamshyan, у відділення поліції могли увірватися члени організації "Бойове братство". Повідомляють, що нападників щонайменше троє.
Цьому передувало затримання 24 учасників цієї організації вранці в неділю за підозрою в незаконному зберіганні боєприпасів. Не виключено, що поліцейським помстилися або ж намагаються відбити своїх. Проте, організація у своєму телеграм-каналі заявила, що не має жодного зв'язку з інцидентом, що стався у відділенні поліції.
Відомо, що поліція заблокувала відділок, двох людей з осколковими пораненнями повезли до лікарні. Один з нападників все ще перебуває у приміщенні.
Вранці в неділю члени організації Бойове братство мали намір вирушити до прикордонного з Азербайджаном села Воскепар у Тавуській області на північному сході Вірменії, де планується процес демаркації та делімітації з подальшою передачею під азербайджанський контроль чотирьох сіл. Організація заявляла, що має намір організувати у цьому регіоні самооборону із залученням місцевих мешканців. Поліція заарештувала 24 членів братства, щоб завадити їхнім намірам.
Раніше, 19 березня, на зустрічі із жителями спірних сіл, прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його уряд розглядає можливість передати територію чотирьох населених пунктів Азербайджану. За його словами, це необхідно для продовження переговорного процесу, інакше Баку може вдатися до воєнних дій. Пашинян пояснює, що переговорний процес щодо обміну торкається долі 31 населеного пункту, переважну більшість яких наразі контролює Азербайджан.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини — від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Поговоримо з Іриною Ворожбит, історикинею, акторкою та експерткою з програми «Літопис Незламності». Темою нашої розмови стане вихідний день на честь свята 8 березня. Чому так сталося, що Міжнародний день захисту прав жінок та боротьби за рівність з чоловіками перетворився на вихідний день? Долучайтеся, буде цікаво.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.