Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Єреван заявляє, що відмова від переговорного процесу та демаркації кордону може спровокувати Баку до відновлення бойових дій у найближчій перспективі
У вівторок, 19 березня, на зустрічі із жителями спірних сіл, прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його уряд розглядає можливість передати територію чотирьох населених пунктів Азербайджану. За його словами, це необхідно для продовження переговорного процесу, інакше Баку може вдатися до воєнних дій. Пашинян пояснює, що переговорний процес щодо обміну торкається долі 31 населеного пункту, переважну більшість яких наразі контролює Азербайджан.
Як повідомляє видання Mamul, вірменський прем’єр заявив, що Єреван змушений зважати на те, що є кордони Азербайджану, визнані на міждержавному рівні. Якщо ж війна вибухне, каже Пашинян, наслідки будуть жахливими.
«Ми побудуємо нові дороги, забезпечимо село всім, там, де буде потрібно, виплатимо додаткові компенсації… Якщо нічого не робити, то наприкінці тижня може розпочатися війна. Я знаю, що буде наприкінці цієї війни, і коли ми після цього зустрінемося, ви скажете: “Ми прості селяни, ми не володіли всією інформацією”», — сказав прем’єр-міністр Пашинян.
Азербайджан вимагає від Єревану полишити територію чотирьох сіл у Нагірному Карабаху, які Вірменія контролює від початку 90-х. Йдеться про Баганіс Айрим, Ашаги Аскіпара, Хейрімли й Гизилгаджили. Ця вимога вважається кроком до делімітації державного кордону, без чого неможливим є укладання мирного договору, що стабілізував би безпекову ситуацію в регіоні.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини — від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Кріпосні зобов'язання для населення - це шлях до невдачі. Громадяни вже не бажають повертатися з Європи в Україну, втрачаючи віру в майбутнє. Андрій Золотарьов ділиться своїми враженнями від правок у законі про мобілізацію та розкриває, що нас чекає далі. Приєднуйтеся до обговорення, щоб зрозуміти сутність цих змін та їхній вплив на громадян.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.