Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За словами де Кроо, найголовніше зараз – не членство в НАТО, а гарантії безпеки на короткострокову перспективу
Україна стане членом НАТО лише після схвалення цього кроку всіма членами альянсу та виконанням усіх необхідних умов.
Про це заявив прем'єр-міністр Бельгії Александер де Кроо перед початком у Вільнюсі саміту НАТО.
Очевидно, що колись Україна стане членом НАТО, ми бачимо у висновках, які ми обговорюємо сьогодні, ми обговорюємо цю перспективу. Ми навіть говоримо про запрошення вступити до альянсу, коли всі будуть на це згодні, і всі умови будуть виконані, – сказав він.
За словами де Кроо, найголовніше зараз не членство у НАТО, а гарантії безпеки на короткострокову перспективу.
Я вважаю, що важливіша сьогодні розмова не про перспективу членства в НАТО, а те, які гарантії ми зможемо запропонувати в короткостроковій перспективі, – зазначив бельгійський прем'єр.
За його словами, низка країн мають намір "сьогодні-завтра" виступити із заявами з питання гарантій безпеки Україні.
Саміт НАТО у Вільнюсі пройде 11-12 липня. Ця подія матиме доленосне значення для України, адже під час зустрічі говоритимуть не лише про довготривалу військову підтримку України, але й закладуть чіткі основи для членства України в НАТО.
У понеділок,10 липня, генсек НАТО Єнс Столтенберг дав чіткий прогноз щодо питань, які планують обговорити на саміті. Серед них є такі: програма практичної підтримки, щоб наблизити Україну до НАТО, створення Ради Україна-НАТО, скасування ПДЧ для України, замість цього узгодять прискорений вступ до альянсу.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у НАТО терміново узгоджують гарантії безпеки для України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.