"Багато в медіа говорять про те, що ми отримали дозвіл на відповідні дії. Але ударів завдають не словами. Такі речі не анонсують. Ракети самі за себе скажуть. Обов’язково"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
В реаліях нашого життя єдине, що робить нас сильними, надихає, дає надію на завтра — це кохання. Адже людські стосунки, подібні до алмазів, набувають свого сяйва завдяки спільній праці. Це поєднання довіри, терпіння, спільних переживань та досвіду. Через випробування і виклики ми формуємо свої грані, і саме так народжується справжнє кохання, той самий діамант.
Жінки-військові образились на деякі зауваження хлопців під час популярного шоу
Троє бійців 3-ї окремої штурмової бригади (колишній полк територіальної оборони "Азов" - ред.) висловились про те, що хай там як, але жінка є слабшою від чоловіка. І що на фронті дівчата потрібні, проте їм личать більш мирні професії. Українські захисниці на це образились та запідозрили хлопців у сексизмі.
Скандал виник під час YouTube-шоу "Двіж". Одна з жінок у залі запитала у військових, яким чином жінки допомагають на фронті.
Військовий Віктор Розовий сказав, що він краще промовчить. Інші бійці засміялись. Тоді ситуацію вирішив врятувати боєць із позивним Істок.
"Дівчата потрібні для роботи. Я скажу зараз серйозно. Дівчата можуть виконувати діловодські, адміністративні функції, можуть займатися по складах. Є військові професії, на яких можуть працювати дівчата. Але дівчатам не треба собі відразу придумувати, що вони снайпер, марксман чи ще щось. Це професії, до яких приходять через тривалу працю",- сказав він.
Він зауважив, що хай там як, але фізично дівчина все одно слабша за чоловіка. Хоча у бригаді є жінки, які працюють у піхоті, є дівчата-марксмени. Але це радше виняток, ніж правило.
А далі військовий з позивним Гном сказав, що дівчатам важко бути бойовими медиками, і на полі бою він бачить більше чоловіків, які виконують цю роль. Тоді із залу до хлопців піднялась жінка, яка чотири роки провела на війні як бойова медикиня у складі 72-ї бригади. Вона заперечила, що жінок-медиків на фронті нібито мало.
Істок вибачився та сказав, що не хотів нікого образити. І запропонував поплескати у долоні жінкам, які воюють. У залі було чутно аплодисменти. Але далі щось пішло не так.
"А ще похлопати дітям, які воюють і похлопати псам, які воюють", - сказав один із захисників.
І ось цей ряд "жінки, діти, собаки" обурив людей. Хлопцям-героям дорікнули у сексистських настроях та сказали, що їм не личить така поведінка і несмішний гумор.
Зараз службу в Україн проходять майже 43 тисячі військовослужбовиць. До початку повномасштабного вторгнення їх було трохи більше 30 тисяч. Понад 5 тисяч безпосередньо перебувають на передовій. За час російської агресії 110 жінок загинули або отримали поранення. За даними на кінець 2022 року, за час повномасштабної війни 350 українських жінок-військових були відзначені державними нагородами. Дві з них отримали найвище звання Героїв України (посмертно).
Нагадаємо, раніше на сексистський скандал нарвався ексрадник Офісу президента Олексій Арестович. За негативні висловлювання про жінок. депутатка Інна Совсун написала на Арестовича заяву в поліцію. Однак він не вибачився і навіть виставив з цьгго приводу кілька мемів у соцмережах. А тепер ще й збирається йти у президенти, представивши українцям програму із 14 пунктів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.