Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ділки працювали у чотирьох регіонах країни. Їх клієнтами були хакери та представники російські комерційних структур – Новини України
Кіберфахівці Служби безпеки (СБУ) спільно з детективами Бюро економічної безпеки (БЕБ) виявили та заблокували великий тіньовий канал обігу коштів між Україною та росією. Щомісяця через нього проходило понад 1 мільйон доларів.
Як повідомили у пресслужбі СБУ, мережа підпільних конвертаційних центрів працювала у чотирьох регіонах України (Києві, Харкові, Рівному та Сумах). Її організатори користувалися підсанкційними російськими системами переказів Юmoney, Webmoney та криптовалютою.
"Вони надавали послуги виводу з території рф російського рубля через його конвертування в криптовалюту та обготівковування в гривню. Основними клієнтами зловмисників були хакери та представники комерційних структур, які проводили тіньові товаро-обмінні та фінансові операції з країною-агресором", – зазначили у відомстві.
Відомо, що під час обшуків було виявлено та вилучено кошти в доларах, євро, польських злотих, фунтах стерлінгів та швейцарських франках, що в загальному еквіваленті становить майже 60 млн гривень. Також вилучено обладнання, яке використовувалось для проведення незаконних операцій.
"Легалізація коштів здійснювалася в інтересах спецслужб країни-агресора, представників "хакерського середовища", а також клієнтів з високоризикового сегменту", – прокоментували у БЕБ.
У пресслужбі додали, що одному з фігурантів справи повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 200 КК України (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення). Наразі триває розслідування, щоб притягнути до відповідальності інших учасників незаконних оборудок.
В Україні обіг російського рубля припинено з 1 квітня 2022 року. Також заборонені фінансові операції з країною-агресором. Проте деякі громадяни країни намагаються обійти закони та продовжують співпрацювати з рф.
Нещодавно кіберполіція викрила жителя Одещини, який проводив безготівковий обмін гривень на рублі. За свої послуги він утримував з клієнтів близько 30% від суми переказу. Під час обшуків поліцейські вилучили у нього понад 600 тисяч гривень готівкою.
Раніше Інформатор писав, що українці просять Зеленського заборонити російські книги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.