«З початку великої війни чимало громадян віком 60 і більше років виявили бажання долучитись до захисту України. Але в українському законодавстві є обмеження щодо залучення до служби такої категорії громадян. Наш законопроєкт знімає ці обмеження»
Пісня “Надія” — про пошук віри у кожному звичайному дні. У відео ми в ролі самих себе — простих хлопців, які вірять, що можуть мати суперсилу. Це метафора про тих, хто щодня знаходить джерело світла, усіх нас.
Українці переводять годинники на літній та зимовий час вже 41 рік. Таким чином економлять електроенергію та продовжують світловий день
Українці переводять стрілки своїх годинників двічі на рік протягом довгих 41 року. Ця практика виникла ще у далекому 1981 році й досі є невід'ємною частиною життя громадян. Попри численні ініціативи скасувати літній та зимовий час в Україні жодна так і не була втілена у життя. Тож і цього року українцям доведеться перейти на літній час, пересунувши стрілку годинника на годину вперед.
У 1996 році в Україні було законодавчо закріплено, що перехід на зимовий час відбувається о 04:00 в останню неділю жовтня, а початок літнього часу - в останні вихідні березня. Отже, в останню неділю березня о 3 годині слід перевести годинник на 1 годину вперед, а в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.
Цього року 26 березня о 03:00 Україна перейде на літній час, тому на роботу доведеться прокидатись на годину раніше.
У сучасному світі більшість годинників автоматично змінюють час за заводськими налаштуваннями. Проте, якщо ви користуєтеся механічним годинником - налаштування потрібно зробити вручну. Щоб не забути перевести годинник достатньо встановити нагадування на смартфоні. Це легко зробити і допоможе уникнути будь-яких проблем з часом, що можуть виникнути через неправильно встановлений годинник.
Візьмемо як орієнтир 8:00 ранку 26 березня в Україні. Отже, в інших країнах це буде:
Перехідні періоди, коли змінюється розклад сну, можуть спричинити порушення графіку, зіпсувати сон, викликати стомлюваність. Лікарі рекомендують почати вирівнювання графіку сну за тиждень до перехідного періоду, змінюючи час сну та пробудження на 15 хвилин щодня. Крім того, важливі справи та навантаження краще перенести на наступний тиждень.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, чому у момент смерті людини її годинник часто зупиняється.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.