Чому, коли людина помирає, годинник зупиняється?

Міф чи реальність?

Чому, коли людина помирає, годинник зупиняється?

Цей феномен давно займає уми багатьох вчених, серед яких фізики, біологи та парапсихологи. І здається, що смерть людини це вже вивчений, зрозумілий та природний процес. Та й зупинкою годинника особливо нікого не здивуєш. Але як ці два процеси пов'язані між собою? Тут і виникає найбільше запитань.

Спеціалісти з інтернет-магазину Імідж поставили собі за мету розібратися в цьому явищі: зібрати докупи всі факти і відповісти на запитання: «Чому разом зі смертю людини зупиняється годинник», також ми відкрили Телеграм-канал, де зібрали найкращі аксесуари за низькою ціною: https://t.me/IMIDGE_magazin. Отже, почнемо із найбільш логічного пояснення!

Науковий підхід

Фізика - наука точна і логічна, і на її законі про електромагнітні поля ґрунтуються багато вчених, у спробах пояснити феномен зупинки годинників у зв'язку зі смертю їх власника. Вся річ у тім, що будь-який живий організм, як і будь-який механізм, має своє власне електромагнітне поле. Якщо людина тривалий час носить на своїй руці годинник - вони стають частиною його поля і отримують від нього своєрідне підживлення, знижуючи при цьому електричну напругу. В електроніці для цього існує окремий термін – «заглушка». По суті, більшість енергії людини передається в прилад, особливо якщо він металевий, а його ремінець шкіряний або залізний. Після смерті людини годинник перестає отримувати цю саму енергію і, як наслідок, зупиняється.

Начебто все логічно, чи не так? Але тоді виникає інше питання: «Чому в момент смерті зупиняється не тільки наручний, а й часто настінний годинник?». І тут вже потрібно шукати інші пояснення того, що відбувається.

Парапсихологія та езотерика

Тут думки фахівців поділяються і пропонується кілька різних пояснень. Серед них можна виділити три основні:

  • зв'язок із господарем,
  • вплив біополя чи аури,
  • потужний сплеск енергії.

У першому випадку вважається, що механізм годинника якимось чином може підлаштовуватися під серцевий ритм свого власника, а коли серце перестає битися - прилад також завмирає.

Чому, коли людина помирає, годинник зупиняється? 1

Біоенергетики пояснюють це існуванням потужного зв'язку між аурою людини та навколишніми предметами. Таким чином - чим частіше людина контактує з річчю, тим сильніший зв'язок. Після смерті господаря, годинник припиняє працювати, бо втрачає те, що їх пов’язує і більше не відчуває його душі.

Виплеск колосальної кількості психічної енергії – це пояснення, якого схильна переважна більшість парапсихологів. Вважається, що в момент своєї смерті людина вивільняє такий обсяг енергії, що за своєю потужністю вона може виявитися навіть сильнішою, ніж імпульс від вибуху в космосі, що супроводжує спалах наднової. Людські органи почуттів не здатні зреагувати на цей енергетичний сплеск, але такий точний і тендітний механізм, як у механічних годинників, цілком може. Таким чином можна пояснити причину зупинки всіх годинників у приміщенні.

Історія сповнена розповідями про те, як при смерті людини завмирали і різні годинники. До того ж дуже часто можна почути, що механізми переставали працювати не тільки в будинку покійного, а й у його близьких родичів або друзів, які при цьому могли бути на великій відстані від померлого.

Подібних історій існує просто неймовірна кількість і переказати їх всі не уявляється можливим, так само як і переконатися в їхній справжності. Іноді годинник може зупинитися через внутрішній злам, несправну шестерню або сівшу батарейку. Але подібні містичні ситуації змушують справді замислитися.

Чому, коли людина помирає, годинник зупиняється? 2

Сподіваємося, що нам вдалося відкрити вам завісу на цей таємничий феномен. Ну а на сайті нашого онлайн-магазину Imidge, ви знайдете ще більше цікавих і корисних статей, а також зможете придбати найнадійніші і якісні брендові годинники та аксесуари. Ласкаво просимо!

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Вінниця
Дніпро
Донецьк
Житомир
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київ
Кропивницький
Луганськ
Луцьк
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернігів
Чернівці