У центральних областях та на сході - штормовий вітер
Завтра, в середу, 12 березня, в Україні буде хмарно з проясненнями, очікується невеликий дощ. Про це повідомляє Укргідрометцентр. Вдень температура повітря + 13 + 15 С, вночі + 7 + 5 С. Вірогідність опадів - 15%, вологість - 57%, вітер - 24 км/год, тиск - 738-740 мм ртутного стовпчика.
Синоптикиня Наталка Діденко попередила, у західних та в північних областях пройдуть дощі. У південній частині, у центральних областях та на сході - штормовий вітер південно-західного походження до 15-20 м/с. На заході та півночі - просто рвучкий.
"У північних районах Сумщини та Чернігівщини похолоднішає до + 9 + 12 С. Проте до загального похолодання ще трохи часу - у більшості областей України завтра передбачається + 12 + 18 С, на півдні та в центрі місцями до + 18 + 20 С", - написала Діденко.
У Києві 12 березня - рвучкий південно-західний вітер, дощ. Температура повітря у столиці очікується у середу стриманішою, максимально + 12 + 14 С.
"Надалі знову дуже тепло. У суботу похолоднішає у західних областях. А в неділю значна частина території України опиниться у новій холодній повітряній масі, вдень температура повітря знизиться до + 4 + 10 С", - додала синоптикиня.