RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
13:09, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Вже 24 червня може стартувати масштабний Літній розпродаж у Steam. Про це повідомляє ресурс SteamDB,- передає Інформатор . Офіційно компанія Valve поки нічого не оголошувала, але найчастіше вона цього і не робить. Літній розпродаж повинний бути одним з наймасштабніших, і на ньому знижки отримає велика кількість ігор. За даними Steam DB, компанія вже почала розсилати партнерам листи, в яких вказані дати проведення розпродажу. Згідно з ними, розпочнеться він вже 24 червня о 20:00 за київським часом. Тривати він буде досить довго, і підійде до кінця тільки 8 липня. Valve sent out an email to partners announcing the @Steam Summer Sale 2021 dates, confidentially of course.Since the partners already leaked it, the sale will run from June 24th until July 8th.⏰ https://t.co/FINTCW7BV2 Steam Database (@SteamDB) April 27, 2021 Звичайно, інформація не офіційна, але якщо вам щось вже сподобалося в магазині, і ви збираєтеся це придбати, варто почекати ці кілька днів - можливо, витратити доведеться менше. До слова, наразі в магазині на фінальній стадії перебуває фестиваль демо версий.Він закінчиться вже завтра, 22 червня, о 20:00 за Києвом. Під час його проведення для всіх бажаючих відкрили купу демок майбутніх проектів, в які можна ще встигнути зіграти. Нагадаємо, що компанія Valve готує власну кишенькову ігрову консоль, на якій можна буде запускати ігри з бібліотеки Steam . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Новий масштабний розпродаж у Steam може розпочатись вже через кілька днів

Читать на русском
Новий масштабний розпродаж у Steam може розпочатись вже через кілька днів

Варто притримати гроші, якщо надумали щось купити

Вже 24 червня може стартувати масштабний Літній розпродаж у Steam.

Про це повідомляє ресурс SteamDB,- передає Інформатор .

Офіційно компанія Valve поки нічого не оголошувала, але найчастіше вона цього і не робить. Літній розпродаж повинний бути одним з наймасштабніших, і на ньому знижки отримає велика кількість ігор.

За даними Steam DB, компанія вже почала розсилати партнерам листи, в яких вказані дати проведення розпродажу. Згідно з ними, розпочнеться він вже 24 червня о 20:00 за київським часом. Тривати він буде досить довго, і підійде до кінця тільки 8 липня.

 

Звичайно, інформація не офіційна, але якщо вам щось вже сподобалося в магазині, і ви збираєтеся це придбати, варто почекати ці кілька днів - можливо, витратити доведеться менше. До слова, наразі в магазині на фінальній стадії перебуває фестиваль демо версий.Він закінчиться вже завтра, 22 червня, о 20:00 за Києвом. Під час його проведення для всіх бажаючих відкрили купу демок майбутніх проектів, в які можна ще встигнути зіграти.

Нагадаємо, що компанія Valve готує власну кишенькову ігрову консоль, на якій можна буде запускати ігри з бібліотеки Steam .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.