Невдало зводив дружину в лікарню: чоловіка з ланцюгом затягнуло в аппарт МРТ

Потерпілий носив 9-кілограмовий ланцюг із замком, який використовував для силових тренувань

МРТ
Лікарі та технік намагались чоловіка відтягти від МРТ, але у них це не вдалось.

Жахливий випадок стався у центрі Nassau Open MRI в Лонг-Айленді (штат Нью-Йорк, США). 61-річний чоловік без дозволу зайшов у кабінет магнітно-резонансної томографії, коли там працював апарат. На шиї у нього був масивний металевий ланцюжок, через що чоловіка затягло всередину МРТ

Як пише видання BBC, посилаючись на місцеву поліцію, чоловік отримав численні травми, його екстрено доправили до найближчої лікарні. Попри намагання лікарів стабілізувати стан постраждалого не вдалось. Від отриманих травм він помер наступного дня. Наразі ведеться слідство, поліція з'ясовує обставини справи.

Апарат МРТ вбив людину через недогляд лікарів 1
Чоловіка затягло в середину апарата.

Хоча поліція не назвала ім'я жертви, але Едрієнн Джонс-Макаллістер повідомила місцевому телеканалу News 12 Long Island, що загинув її чоловік Кіт. Саме вона покликала його до кабінету МРТ, щоб той допоміг після проведення процедури, бо у неї сильно болить коліно. Проте забула, що чоловік носить 9-кілограмовий ланцюг із замком, який використовував для силових тренувань.

За лічені секунди апарат магнітно-резонансної томографії притягнув його до себе та затяг всередину. Лікарі та технік намагались чоловіка відтягти від МРТ, але у них це не вдалось. Тіло постраждалого швидко обм'якло і до того часу, як його все ж таки дістали з апарату, зазнало значних пошкоджень. 

Принцип роботи апаратів МРТ

Апарати магнітно-резонансної томографії використовують сильне магнітне поле для одержання детальних зображень внутрішніх органів і тканин. Принцип роботи полягає у вимірюванні електромагнітного відгуку атомів водню, які є у тілі пацієнта. Під впливом магнітного поля, радіочастотних імпульсів вони збуджуються та випромінюють сигнали. Отримані дані комп'ютер обробляє та перетворює на зображення поперечних зрізів тіла.

Зображення МРТ дозволяють візуалізувати м'які тканини, такі як мозок, спинний мозок, суглоби та органи. Загалом процедура вважається безпечною, бо у ній не використовується іонізуюче випромінювання, як у рентгені чи КТ. Однак, існують певні ризики та протипоказання, про які важливо знати.

Перед проходженням процедури пацієнтів просять зняти металеві предмети та переодягнутися у спеціальний одяг. Навіть наближуватись до апарата МРТ без дозволу лікаря не можна. Пацієнтам з кардіостимуляторами, деякими видами імплантів середнього вуха, феромагнітними кліпсами на судинах, а також з великими металевими конструкціями, такими як штучні суглоби, МРТ може бути протипоказане через вплив магнітного поля.

Стежте за нами у Viber

Image
Оперативні новини та розбори: Україна, світ, війна. Підпишиться👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити