Тих, хто з України, виганяють: дочка Олі Полякової зіткнулася з депортацією зі США

Маша Полякова спростувала чутки про вагітність і натякнула, чому насправді вийшла заміж

Маша Полякова
Дівчина розповіла, скільки грошей їхній сім’ї потрібно на самостійне життя в США.

Минулого тижня донька Олі Полякової Маша здивувала своїх підписників та фанів матері тим, що вийшла заміж за американського музиканта. Багато хто вирішив, що це відбулося з тої причини, що вона вагітна. Але Маша спростувала це припущення. Вона розповіла правду в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Я не хочу зараз дітей

На відео та фото з заручення Маша та її чоловік Еден Пасареллі демонструючи свої обручки поклали руку їй на живіт. Відповідно, багато хто помітив, що животик трішечки округлий. Тому зробили висновок, що вона вагітна і почали рахувати місяці, коли Оля стане бабусею. Більшість навіть зійшлася на тому, що ще 5-6 місяців і в їхній сім’ї буде поповнення.

“Я не вагітна, чому всі так вважають? Я просто люблю поїсти і у мене є трішечки животику. Я ніколи не була стрункою. Дітей я зараз не хочу. Мене і так дорого утримувати. Які ще діти? Народити дитину тут дуже дорого, тому ні. Дайте стати на ноги. Інакше як я буду поєднувати навчання та дитину. Це ніяк не можливо”, - спростовує Маша.

Маша Полякова каже, що завжди мала животик
Маша Полякова каже, що завжди мала животик.

На цей момент у неї є набагато серйозніші проблеми. Відомо, що Трамп оголосив справжню війну емігрантам та біженцям і з Америки вже висилають таких. Тож і Маша Полякова, не дивлячись на те, що цілком легально вчиться в одному з американських університетів опинилася під загрозою. Каже, що декількох однокурсників та її подругу не пустили до США, коли вони поверталися з канікул. Тому у підписників з’явилася нова теорія, чому дівчина так швидко вирішила вийти заміж. Шлюб з громадянином Америки її захищає.

Шлюб з американцем мене захищає трішечки більше, ніж як студента. Особливо, тих, хто з України. Бо нас виганяють. Вже приходила до нас на курс еміграційна служба. Тут з цим зараз дуже погано, бо студентів депортують. Мені весь час щастило, бо коли вони приходили, мене не було на заняттях.

Моя подружка навчалася у Нью-Йорку. Вона приїхала до дому на деякий час і її вже назад до Америки не пустили. А загальна схема така. Еміграційна служба приходить, перевіряє документи й потім тобі просто приходить лист - до побачення. І студентство не захист. Коли у нас були тижневі канікули трьох відправили не дивлячись на те, що в них були грінкарти”, - скаржиться Полякова.

В Україні поки не визнають розпис Полякової в США

При тому, розпис в США, як виявилося, поки не дійсний для України. Маші потрібно ще вирішити багато бюрократичних питань, щоб поставити печатку у паспорті. Каже, що цілих канікул їй не вистачить, щоб вирішити ці питання.

Законодавство України поки наш шлюб не приймає. Для того, щоб вони його прийняли нам потрібно поставити якусь печатку. Ми ці документи очікуємо десь за тиждень і їх потрібно буде передати через посольство в Україну, щоби в Україні поставили печатку у моєму паспорті. Але я не знаю. коли зможу приїхати до України”, - каже Маша.

В США Маша не зможе легально заробляти навіть гаданнями
В США Маша не зможе легально заробляти навіть гаданнями.

Бути мажоркою в Україні та просто студенткою в США це зовсім різні речі й Маша це відчула на собі дуже швидко. Раніше, ще до знайомства зі своїм теперішнім чоловіком вона розповідала, що однієї тисячі доларів на місяць в Києві їй вистачає з головою. Тепер вона скаржиться, що живучи в США їм на двох ледве вистачає чотири тисячі.

Зараз вона живе разом з чоловіком та його батьками й братом. Але з 1 вересня, коли почнеться навчальний рік, вона з Еденом будуть знімати квартиру. Але проблема в тому, що це настільки дорого для них, що орендувати вони будуть її разом з ще одним другом.

“З 1 вересня я переїжджаю до квартири у Бостоні і з нами буде жити ще наш друг, тому що знімати удвох це дорого, окрім того це буде набагато менше простору. Вартість оренди 3500 доларів і це без комуналки. Добре, що у нас на рік вже проплачені паркомісця, тому що в Бостоні це дуже дорого. Одже, на двох там мінімум потрібно на життя 4 тисячі доларів. Але, оскільки у мене студентська віза я взагалі не маю право тут нічого заробляти - це протизаконно. Мені допомагають батьки і зараз я взагалі живу з сім'єю Едена. Та й знайти квартиру тут не так вже і просто, а якщо ти студент, то ще складніше.

Зараз ми зняли хату в Олстоні - він вважається не дуже, бо це спальний район. Це 40 хвилин їхати на метро до університету. Слава богу в Едена є машина і доїжджати до університету будемо за 15 хвилин”, - ділиться молодша Полякова.

Слідкуйте за нами у Telegram

Image
Оперативні новини та разбори: Україна, світ, війна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити