“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У жовтні буде «бабине літо»
Завдяки використанню оригінального методу прогнозу погоди, Володимир Деркач з Камінь-Каширського на Волині став відомим на всю Україну. Методи народного синоптика ґрунтуються на використанні природних та погодних прикмет. Яким згідно прикметам очікується жовтень? З таким питанням Інформатор звернувся до Володимира Деркача.
За словами народного синоптика, жовтень розпочався досить «гарно» - дощами. «Погожі дні трохи зіпсують невеликі опади в середині першої декади, а далі досить добре потепліє і прийде довгождане «Бабине літо», - втішив прогнозом Володимир Деркач. - Воно зачепить і початок другої декади. Приблизно після свята «Покрови» потрохи почне “заходити” холодне повітря, виросте можливість опадів, хоча слабких. Температура вночі сильно знизиться, але не менше нуля градусів. У третій, останній десятиденний відрізок жовтня, погода не зігріє сильно українців. Випадуть 2-3 тепліші дні протягом цієї декади. Хоча приморозки вночі будуть досить слабкі і опадів досить мало», - розказав народний синоптик.
Володимир Деркач перейняв методи прогнозу погоди у відомого письменника та журналіста, теж волинянина, Володимира Лиса. Виняткове значення у його передбаченнях відіграє спостереження за погодою в період від 25 грудня до 7 січня. На ці дні ніби "проєктується" річна погода: дванадцять днів — дванадцять місяців. Від католицького до православного Різдва спостерігають за кожним подихом природи аби передбачити погоду на весь рік.
Раніше Інформатор писав, популярна серед народу прикмета, яка стверджує, що у воєнні роки холодна весна та рання осінь, не має під собою жодних підстав.
Також розповідали про те, якою буде осінь в Україні, якщо вірити народним прикметам. А також ми розповідали, якою буде зима цього року.
Тетяна Самойлова