“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Холодний період в зимові місяці буде скорочуватись
Останнім часом в Європі спостерігаються доволі м'які зими. Проте під час літньої спеки люди почали користуватись кондиціонерами. Через це збільшення викидів в атмосферу знову зросло — ситуація погіршилась. Тому в умовах зміни клімату важко прогнозувати, що буде з погодою надалі.
Про це в інтерв’ю УНІАН розповіла керівниця відділу клімату ГО "Екодія" Євгенія Засядько, передає Інформатор.
"З 2015-го року науковці всього світу говорять, що кожен рік стає спекотнішим за попередній. Тобто, щороку у визначені дні фіксуються нові температурні рекорди", - зазначила Засядько.
Кліматолог нагадала, що у Франції пересохла одна з найбільших річок. А весь південь Європи страждає від сильної посухи та пожеж.
"На жаль, це означає, що зміни клімату ніколи не відбувались так швидко. Тобто, через дії людства, температура піднімається так швидко, як досі ніколи не було в історії планети", - пояснила фахівець.
За її словами, цей процес відбувається і в Україні.
"Вже навіть існує приказка, що цей рік був найхолоднішим, адже кожен наступний рік буде спекотнішим", - наголосила Засядько.
Такі коливання температури не означають, що взимку люди ходитимуть у майці. Проте холодний період в зимові місяці буде скорочуватись.
"Ми вже можемо спостерігати це у різних містах країни, коли взимку у нас майже немає снігу. На жаль, це негативно впливає на кількість води в річках. Наприклад, декілька років тому взимку випало настільки мало снігу, що річки не наповнились водою. Тобто зараз, на жаль, ніхто не може точно сказати, якою буде зима: морозною, чи м'якою та безсніжною", - резюмувала кліматолог.
Раніше ми писали, якою буде погода восени. Крім того, буревій у Чернівецькій області завдав збитків на більше ніж 145 мільйонів гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.