RU
Головна
Україна
Події
16:30, 13 Червня
Информатор UA

Интро

У неділю, 12 червня, прикордонники не пропустили через українсько-молдовський кордон російську акторку. Вона займається озвучуванням та дубляжем. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ (МВС). «В пункт пропуску «Паланка-Маяки-Удобне», що на українсько-молдовському кордоні, на в’їзд в Україну прибула громадянка РФ. Під час контролю прикордонники Білгород-Дністровського загону встановили, що іноземка незаконно перебувала в Криму», — йдеться в повідомленні. Жінка повідомила прикордонникам, що прямувала до Одеси, щоби там виступити в театрі. Їй відмовили у в’їзді в Україну, оскільки на окупований Росією півострів жінка потрапила в невстановленому порядку. Прикордонники заборонили 59-річній акторці в’їзд в Україну терміном на три роки. Ім’я порушниці не вказується, але зазначається, що в Росії вона відома акторка озвучування й дубляжу, а також співачка. Нагадаємо, раніше двоє громадян Німеччини незаконно перетнули кордон, адже думали, що Україна — член ЄС. Також Інформатор писав, що в Україну не впустили одіозного російського політтехнолога. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Намагалася в’їхати з Молдови: прикордонники не пустили в Україну російську акторку

Читать на русском
Намагалася в’їхати з Молдови: прикордонники не пустили в Україну російську акторку

Вона їхала виступати в театрі

У неділю, 12 червня, прикордонники не пропустили через українсько-молдовський кордон російську акторку. Вона займається озвучуванням та дубляжем.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ (МВС).

«В пункт пропуску «Паланка-Маяки-Удобне», що на українсько-молдовському кордоні, на в’їзд в Україну прибула громадянка РФ. Під час контролю прикордонники Білгород-Дністровського загону встановили, що іноземка незаконно перебувала в Криму», — йдеться в повідомленні.

Жінка повідомила прикордонникам, що прямувала до Одеси, щоби там виступити в театрі.

Їй відмовили у в’їзді в Україну, оскільки на окупований Росією півострів жінка потрапила в невстановленому порядку.

Прикордонники заборонили 59-річній акторці в’їзд в Україну терміном на три роки. Ім’я порушниці не вказується, але зазначається, що в Росії вона відома акторка озвучування й дубляжу, а також співачка.

Нагадаємо, раніше двоє громадян Німеччини незаконно перетнули кордон, адже думали, що Україна — член ЄС.

Також Інформатор писав, що в Україну не впустили одіозного російського політтехнолога.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.