RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
14:26, 11 Червня
Информатор UA

Интро

Світова премєра мультфільму Непотрібні речі режисера Дмитра Лісенбарта відбудеться на Шанхайському міжнародному кінофестивалі. Стрічка створена за мотивами оповідання Роберта Шеклі Крамниця старовинних чудасій. Про це повідомила пресслужба Держкіно, передає Інформатор. Мультфільм дає погляд на ситуацію, коли в недалекому майбутньому робот заводить собі домашнього вихованця людину. Чи можуть вони стати друзями й що вийде, адже любов до людей не завжди закінчується хепі-ендом. Режисером стрічки є Дмитро Лісенбарт, автори сценарію Дмитро Лісенбарт і Андрій Рушковський, художник-постановник Дмитро Кривонос. Зазначимо, фестиваль пройде з 11 до 19 червня, він є кваліфікаційним на премію Оскар у категорії короткометражних фільмів. Нагадаємо, український мультик відібрали на міжнародний фестиваль у Японії. Крім того, фільм янськ. Початок війни переміг у номінації телерейтингу Знято в Україні. Також Інформатор писав, український фільм отримав нагороду на Берлінському кінофестивалі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На Шанхайському кінофестивалі відбудеться світова прем’єра українського мультфільму

Читать на русском
На Шанхайському кінофестивалі відбудеться світова прем’єра українського мультфільму

Його відібрали до участі в основній програмі фестивалю

Світова прем’єра мультфільму «Непотрібні речі» режисера Дмитра Лісенбарта відбудеться на Шанхайському міжнародному кінофестивалі. Стрічка створена за мотивами оповідання Роберта Шеклі «Крамниця старовинних чудасій».

Про це повідомила пресслужба Держкіно, передає Інформатор.

Мультфільм дає погляд на ситуацію, коли в недалекому майбутньому робот заводить собі домашнього вихованця — людину. Чи можуть вони стати друзями й що вийде, адже любов до людей не завжди закінчується хепі-ендом. Режисером стрічки є Дмитро Лісенбарт, автори сценарію — Дмитро Лісенбарт і Андрій Рушковський, художник-постановник — Дмитро Кривонос.

Зазначимо, фестиваль пройде з 11 до 19 червня, він є кваліфікаційним на премію Оскар у категорії короткометражних фільмів.

Нагадаємо, український мультик відібрали на міжнародний фестиваль у Японії. Крім того, фільм «Слов’янськ. Початок війни» переміг у номінації телерейтингу «Знято в Україні».

Також Інформатор писав, український фільм «Стоп-земля» отримав нагороду на Берлінському кінофестивалі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.