«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Серед особового складу Об'єднаних сил бойових втрат і поранень немає
Бойовики один раз порушили режим припинення вогню в зоні проведення операції Об'єднаних сил. Втрат серед українських військовослужбовців немає.
Про це повідомили в штабі операції Об'єднаних сил,передає Інформатор .
"Був здійснений постріл з ручного протитанкового гранатомету в сторону українських позицій поблизу Кам'янки. Постріл був не прицiльним, тому українські військові вогонь у відповідь не відкривали", - заявили в ООС.
З початку поточної доби, 25 вересня, по всій лінії розмежування спостерігається тиша, ніяких порушень з боку бойовиків не зафіксовано.
Ситуація в районі проведення операції залишається повністю контрольованою українським воїнами.
Нагадаємо, вчора в лікарні помер військовослужбовець 503-го окремого батальйону морської піхоти Костянтин Оверко,якого в червні поранив російський снайпер. Він переніс 30 операцій.
Крім того, в Україні створять Національне військове меморіальне кладовище.
Раніше Інформатор писав, що в Слов'янську провели ексгумацію тіл загиблих під час бойових дій у 2014 році.