RU
Головна
Україна
Події
17:06, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

Кілька днів тому з'явилася інформація, що російський репер Моргенштерн збирається провести в Україні три концерти - у Києві, Харкові та Запоріжжі. Однак СБУ знову додала його до санкційного списку. Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на Міністерство культури і інформаційної політики України . Російського репера Алішера Моргенштерна (раніше - Валєєва) 29 квітня 2021 внесли до переліку осіб,які створюють загрозу національній безпеці України. Тоді в СБУ заявили, що репер не проводитиме концерти в Україні. У відповідь репер подав до суду на СБУ, однак пізніше сам скасував анонсовані виступи. У переліку він значився як Валєєв Алішер Тагирович. Після цього з'явилася інформація, що він знову збирається до України, і навіть запланував три концерти. Валєєву не подобалося, що всі вважають "Моргенштерн" псевдонімом, тому у вересні 2020 року він офіційно змінив прізвище на Моргенштерн. Можливо, він хотів скористатися цим і потрапити до Україну. Оданк Служба безпеки України направила до Міністерства культури оновлений перелік осіб, які несуть загрозу національній безпеці України. У ньому значиться Моргенштерн Алішер Тагирович, якому з 15 вересня 2021 року заборонено в'їзд до України. Таким чином репер двічі потрапив до санкційного переліку під різними прізвищами. Творчість Моргенштерна пов'язана з постійними скандалами. Один з таких відбувся у грудні 2019 року під час його виступу в Одесі. Виконавець вийшов на сцену, незважаючи на оголошений траур у зв'язку зі смертельним пожежею, що сталася в Одеському коледжі економіки. Моргенштерн назвав жалобні заходи . Тоді прозвучали заклики заборонити реперу в'їзд до України, а на сайті президента з'явилася відповідна петиція. Також артист не раз висловлювався на підтримку політики Путіна. На прохання фанатів про концерт в Криму, Моргенштерн відповів, що він би з задоволенням, але тоді його не впустять до України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Моргенштерна двічі внесли до переліку тих, кому заборонений в'їзд до України

Читать на русском
Моргенштерна двічі внесли до переліку тих, кому заборонений в'їзд до України

У переліку значаться два прізвища виконавця

Кілька днів тому з'явилася інформація, що російський репер Моргенштерн збирається провести в Україні три концерти - у Києві, Харкові та Запоріжжі. Однак СБУ знову додала його до санкційного списку.

Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на Міністерство культури і інформаційної політики України .

Російського репера Алішера Моргенштерна (раніше - Валєєва) 29 квітня 2021 внесли до переліку осіб,які створюють загрозу національній безпеці України. Тоді в СБУ заявили, що репер не проводитиме концерти в Україні. У відповідь репер подав до суду на СБУ, однак пізніше сам скасував анонсовані виступи. У переліку він значився як Валєєв Алішер Тагирович.

 

Після цього з'явилася інформація, що він знову збирається до України, і навіть запланував три концерти. Валєєву не подобалося, що всі вважають "Моргенштерн" псевдонімом, тому у вересні 2020 року він офіційно змінив прізвище на Моргенштерн. Можливо, він хотів скористатися цим і потрапити до Україну. Оданк Служба безпеки України направила до Міністерства культури оновлений перелік осіб, які несуть загрозу національній безпеці України. У ньому значиться Моргенштерн Алішер Тагирович, якому з 15 вересня 2021 року заборонено в'їзд до України. Таким чином репер двічі потрапив до  санкційного переліку під різними прізвищами.

Творчість Моргенштерна пов'язана з постійними скандалами. Один з таких відбувся у грудні 2019 року під час його виступу в Одесі. Виконавець вийшов на сцену, незважаючи на оголошений траур у зв'язку зі смертельним пожежею, що сталася в Одеському коледжі економіки. Моргенштерн назвав жалобні заходи «показухою». Тоді прозвучали заклики заборонити реперу в'їзд до України, а на сайті президента з'явилася відповідна петиція. Також артист не раз висловлювався на підтримку політики Путіна. На прохання фанатів про концерт в Криму, Моргенштерн відповів, що він би з задоволенням, але тоді його не впустять до України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.