"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Українські засуджені спочатку служитимуть штурмовиками окремо від інших військових, а пізніше їх будуть змішувати з іншими підрозділами
Українські засуджені, які добровільно зголошуються служити в армії, будуть штурмовиками. Спочатку вони служитимуть у штурмових підрозділах, які складаються виключно з тих, хто відбував покарання у тюрмах. Але з часом все може змінитись.
Міністра юстиції зазначив, що це будуть штурмові підрозділи, які поки що складаються виключно з осіб, які відбували покарання. Але з часом засуджених можуть змішувати зі звичайними військовослужбовцями.
Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська. В ефірі національного телемарафону у понеділок, 27 травня, він сказав:
"Станом наразі це будуть штурмові підрозділи. Це будуть підрозділи, які поки що складаються виключно з осіб, які відбували покарання. Тобто це монолітні підрозділи без змішування з іншими військовослужбовцями".
Малюська проінформував, що деяких засуджених вже мобілізували. Вони не перебувають на фронті, а поки що проходять військовий вишкіл.
В Україні 27 травня стартував процес мобілізації засуджених. Представники бойових підрозділів у тюрмах вже проводять рекрутинг. Влада України очікує, що така практика підсилить фронт. Думки експертів з цього приводу розділились Хтось із правозахисників вважає, що учорашні в'язні будуть не гіршими вояками, ніж усі інші чоловіки. А дехто скептично каже, що вони утікатимуть при першій нагоді або ж здаватимуться у полон.
На відміну від Росії, Україна не бере до війська убивць і ґвалтівників. Причетність до тероризму, порушення ПДР у нетверезому стані, що спричинило загибель кількох людей, введення в оману суду чи іншого уповноваженого органу - усе ці статті та деякі інші забороняють в'язням служити в армії. Вступ до війська для засуджених є добровільним, кожну справу має окремо розглянути суд і дати дозвіл. Також необхідна згода командира військової частини.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 17 травня підписав законопроєкт №11079-1, який дозволяє деяким категоріям ув'язнених добровільно приєднуватися до лав Сил оборони.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.