Головред "Економічної правди" Дєнков вийшов на зв'язок після доби утримання в ТЦК: його відправляють в ЗСУ

Читать на русском

Дмитро Дєнков заявив, що начебто порозумівся з працівниками ТЦК, які понад добу утримували його у приміщенні, і долучається до військового підрозділу, в якому хотів служити

Читать на русском
Дмитро Денков
Дмитро Дєнков заявив, що у нього все добре і він йде служити

Дмитро Дєнков заявив, що начебто порозумівся з працівниками ТЦК, які понад добу утримували його у приміщенні, і долучається до військового підрозділу, в якому хотів служити

Головний редактор "Економічної правди" Дмитро Дєнков, якого утримували в ТЦК понад добу, вийшов на зв'язок. Він заявив, що порозумівся з працівниками і йде служити в армію. За його словами, він доєднається до підрозділу, який обрав ще до інциденту.  

Дєнков написав у Facebook долучається до лав ЗСУ. Він вийшов на зв'язок буквально через годину після того, як ЗМІ написали про його зникнення й можливе утримування в Білгород-Дністровському ТЦК. Вірогідно, військкомам довелося віддати йому засоби зв'язку через суспільний резонанс.

"Зі мною все гаразд, ми порозумілись з Білгород-Дністровським ТЦК і я незабаром долучусь до підрозділу, до якого хотів ще до цього інциденту. Незабаром розповім. Це кращий для мене варіант", - написав Дмитро Дєнков.

Також журналіст подякував за підтримку тим, хто за нього хвилювався. Каже, що ще ніколи нічого подібного не відчував. Водночас, він не уточнив, що саме відбувалося протягом доби, коли від нього нічого не було чутно. В яких умовах його тримали також невідомо.

Зник і не виходив на зв'язок 

Кілька годин тому з'явилось повідомлення про те, що вже близько доби редактора "Економічної правди" Дмитра Дєнкова утримують співробітники територіального центру комплектування міста Білгород-Дністровський на Одещині. Його затримали та забрали телефон. Головна редакторка "Української правди" Севгіль Мусаєва сказала, що Дєнков не має можливості вийти на зв’язок зі своїми рідними. Також було відомо, що батьки журналіста написали заяву до поліції про його зникнення. 

Працівники ТЦК нерідко опиняються у центрі скандалу, а на Одещині ці порушення стаються ледь не щодня. Інформатор писав про  інцидент у  маршрутці, коли працівники військкомату намагалися силоміць витягти хлопця, але його захистили пасажири. Омбудсмен Дмитро Лубінець заявляв на початку 2024 року, що такі дії  не є законними - але вони поступово стають правилом, а не винятком в Україні. 

Нагадаємо, у київському ТЦК чоловік порізав собі вени після побиття та силового утримання. А в ТЦК на Закарпатті помер військовозобов’язаний чоловік.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.