"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
До цього процесу підключився, зокрема, батальйон "Да Вінчі"
В Україні вже йде процес мобілізації бранців тюрем. Хоча правильніше назвати це рекрутингом, адже підрозділи шукають саме добровольців. До цього, зокрема, долучився батальйон "Да Вінчі".
Про початок переговорів із ув'язненими повідомив представник батальйону Дмитро Савченко, відомий також як "Залізний Тато", у Telegram. Також відомо, що незабаром до цього долучиться і підрозділ "Кракен".
Фото спілкування з групою в'язнів однієї з українських тюрем Савченко опублікував у соцмережах. Він заявив, що не лише Пригожин та Уткін (покійні командири бойовиків колишньої ПВК "Вагнер") вміють вербувати бранців.
"Ми застрибнули в цей процес та звертаємося до ув'язнених максимально зрозумілою мовою. Адже ми були по той бік барикад і знаємо всі паттерни та алгоритми. Підпілля, каторги, спротив - усі в ім'я Великої України", - заявив Савченко.
За словами бійця, українські зеки значно більш ідейні, аніж були "вагнерівці". В коментарі до військового прийшов і представник "Кракену" Артем Романов. Він сказав, що "це пушка" і що його підрозділ також працює над тим, аби бранці тюрем могли служити в його батальйоні.
Нагадаємо, що 17 травня президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт під номером №11079-1. Цей документ дозволяє деяким категоріям ув'язнених добровільно приєднуватися до лав Сил оборони.
При цьому геть не всіх бранців можуть відправити служити. Ті, хто вчинив тяжкі злочини, мобілізації не підлягають. Також не заберуть на фронт тих зеків, які повинні бути у в'язниці не менше як три роки до закінчення визначеного строку покарання.
Станом на зараз відомо, що заявки на вступ до ЗСУ вже подали понад три тисячі ув'язнених. Міністр юстиції Денис Малюська каже, що загалом армію можна буде поповнити 10-20 тисячами бранців.
Раніше "Інформатор" писав, у яких підрозділах служитимуть засуджені у випадку, якщо їх мобілізують. Про це розповіли в Міноборони.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.