“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Ілон Маск не побачив просування російських наративів у власній соцмережі
Американський мільярдер Ілон Маск, який купив соціальну мережу Twitter та перейменував її на X, заявив, що в соцмережі нібито не бачать значної активності російської пропаганди. Щобільше, Маск заявив, що такі зусилля нібито просуває Захід. За його словами, нібито це західні країни роблять спроби розповсюдження фейків.
В інтерв'ю, яке з'явилося на акаунті Маска в X, мільярдер відповів серед іншого про запитання щодо діяльності фейкових акаунтів у соцмережі. Він заявив, що "безліч зусиль", які спостерігаються командою X, нібито походять від західних користувачів.
"Ми не бачимо багато російської активності, якщо чесно, у системі. Ми бачимо дуже мало. Ми спостерігаємо безліч зусиль вплинути на щось, але вони виходять, здається, від Заходу, а не від Росії", – сказав він.
Відзначимо, що насправді ситуація виглядає навпаки – соцмережа буквально захлинається від великої кількості ботів та фейкових акаунтів, які ведуть пропаганду в інтересах російського терористичного режиму. Втім, знаючи, що Ілон Маск перебуває на пропутінських позиціях, такий перебіг справ вже не здається чимось дивними. Також стає зрозуміло, яким чином Маск за рік після придбання Twitter втратив дві третини вартості соцмережі – хоча купував він її за 44 млрд доларів США, зараз вона коштує не більше 19 млрд.
Дії Маска викликають невдоволення в інших країнах. Наприклад, проти мільярдера почали розслідування у Бразилії. Це сталося після того, як Маск заявив про намір відновити облікові записи в соціальній мережі X, які заблокував суддя Александр де Мораєс та власноруч почав вирішувати, що у Бразилії є конституційним з його погляду, а що – ні.
Також Маск судиться з урядом Австралії. Причиною став наказ "першого у світі" комісара з електронної безпеки соцмережі Х, у якому Маску сказали забезпечити видалення з платформи зневажливого поста, який був написаний канадцем Крісом Елстоном про 45-річного австралійця Тедді Кука.