"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
На це пішло тридцять років досліджень
Вживання оливкової олії може продовжити життя з деменцією на 28%. Таких висновків дійшли американські вчені в ході 30-річного дослідження.
Видання Eurekalert повідомляє, що науковці з США залучили для цього 90 тисяч осіб. Це перше дослідження, яке досліджує зв’язок між харчуванням та смертю, спричиненою деменцією. Вчені проаналізували дієтичні анкети та записи про смерть понад 90 000 американців протягом трьох десятиліть, упродовж яких 4749 учасників дослідження померли від деменції.
Результати показали, що люди, які споживали більше половини столової ложки оливкової олії на день, мали на 28% менший ризик смерті від деменції порівняно з тими, хто ніколи або рідко вживав оливкову олію. Щоб ефект проявився, потрібно споживати більше половини столової ложки олії на день. ЇЇ дію можна пояснити великою кількістю антиоксидантів у складі. Вони можуть проходити гематоенцефалічний бар'єр, тобто впливати на мозок безпосередньо.
Також є версія, що позитивний ефект оливкової олії опосередковано впливає на мозок, оздоровлюючи серцево-судинну систему.
“Деякі антиоксидантні сполуки в оливковій олії можуть долати гематоенцефалічний бар’єр, потенційно маючи прямий вплив на мозок. Також можливо, що оливкова олія має непрямий вплив на здоров’я мозку, сприяючи здоров’ю серцево-судинної системи”, - кажуть вчені.
Деменція – це комплексний розлад, стан, що характеризується зниженням когнітивних функцій (пам'яті, уваги, рухових навичок, інтелекту та інших процесів, керованих головним мозком), обумовлений інтоксикацією, порушенням обмінних процесів, інфекційно-запальним або травматичним ураженням мозку, призводить до побутової, суспільної та соціальної дезадаптації.
Основні причини деменції – значне зменшення або припинення кровопостачання окремих ділянок головного мозку, загальна інтоксикація організму, інфекції мозку.
Наслідки деменції носять дуже серйозний характер. Хворі повністю втрачають здатність до самообслуговування, вони можуть повністю втратити знання про себе, розвивається слабоумство. Неможливо дати точний прогноз з приводу того, скільки буде жити людина з деменцією. Деякі різновиди захворювання протікають повільно і плавно, а інші можуть прогресувати та швидко призвести до смерті.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що вчені виявили благотворний вплив кави на мозок людини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.