Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Але все можна виправити
Дослідження вчених з охорони здоров’я, які взяли участь у роботі в Департаменті у справах ветеранів США, показують, що вісім змін у способі життя, таких як правильне харчування та гарний сон, можуть продовжити ваше життя більше ніж на 20 років.
Видання Guardian повідомляє, що за словами американських вчених люди можуть прожити на 20 років довше, якщо внесуть деякі зміни до свого способу життя. Навіть якщо почнуть практикувати здорові звички з середнього віку.
“Чим раніше, тим краще, але навіть якщо ви робите лише невеликі зміни у свої 40, 50 або 60 років, це все одно принесе користь”, - кажуть американські науковці.
Дослідження ґрунтується на даних анкет та медичних карток, зібраних у період з 2011 по 2019 рік. Вчені проаналізували їх, щоб визначити, які фактори пов'язані із збільшенням тривалості життя.
Вісім звичок, що продовжують життя:
Низька фізична активність, вживання опіоїдних наркотиків та куріння найсильніше підвищують ризик смерті. Далі - надмірне вживання алкоголю, поганий сон та харчування.
Однак спостережний характер дослідження означає, що робота не може однозначно довести причинно-наслідковий зв'язок між виявленими факторами та відмінностями у тривалості життя.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що австралійські вчені з'ясували, скільки м'яса на день можна їсти. Також ми писали про те, що ВООЗ офіційно спростувала міфи про вигорання - реальність набагато гірша.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.