"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Насильство щодо жінок і дівчат негативно впливає на їх репродуктивне здоров'я, внаслідок чого знижується рівень народжуваності
В Україні для переважної більшості людей домашнє насильство - це норма, встановлена поколіннями. Постраждалі від домашнього насильства не можуть належним чином виконувати свої батьківські обов'язки, від чого зростає рівень соціального сирітства.
Про це повідомляє прес-центр Міністерства соціальної політики України,передає Інформатор .
Пандемія COVID-19 безжально змінила життя людей, з'явилися додаткові чинники, які провокують прояв домашнього насильства. Діти, які зростають у сім'ях, де відбувається насильство, в майбутньому можуть переносити цей негативний досвід у власне життя.
Багатьом людям здається, що насильство найчастіше відбувається в сім'ях, де зловживають алкоголем або вживають наркотики, що жертвами насильства стають неосвічені особи. Однак, це не так. Домашнє насильство має місце в сім'ї незалежно від соціального статусу, релігійних переконань або етнічного походження.
Якщо ви потребуєте консультації, боїтеся звертатися до поліції з цього питання або з інших причин, то можете зателефонувати на номери «гарячих ліній», де вам нададуть консультації та роз'яснення.
Відзначимо, що у 2020 році в Україні за домашнє насильство засудили 921 людину.Крім того, в Україні запустили онлайн-платформу «Мені здається»,де постраждалі від домашнього насильства можуть розповісти свої історії.
Також Інформатор розповідав, що таке домашнє насильство,і як діяти, якщо вас торкнулася ця проблема.