Криптоінвестор розбагатів з $25 тисяч до $1,3 млн за три дні: як йому це вдалось

Читать на русском

Балансова вартість криптоактивів анонімного трейдера збільшилася майже на 5000% з $25 000 до $1,3 млн за три дні

Читать на русском
Криптоінвестор розбагатів з $25 тисяч до $1,3 млн за три дні
Криптоінвестор розбагатів з $25 тисяч до $1,3 млн за три дні

Балансова вартість криптоактивів анонімного трейдера збільшилася майже на 5000% з $25 000 до $1,3 млн за три дні

Поки у Нацбанку пояснюють українцям про доцільність капіталовкладень у криптовалюту, учасники криптомережі зафіксували дивовижний зліт вартості активів на балансі цифрового гаманця анонімного трейдера. Криптоаналітик під псевдонімом Dami-Defi повідомив, що балансова вартість криптоактивів анонімного трейдера збільшилася майже на 5000% з $25 000 до $1,3 млн всього за три дні.

Dami-Defi каже, що "геніальний трейдер, новий кит" розбагатів завдяки ранньому вкладенню в токени REFUND (RFD). Проєкт було запущено 19 травня й він асоціюється з відомим криптоінвестором Blurr.eth.

 

У своїх спостереженнях Dami-Defi посилається на результати аналізу криптогаманця на платформах Zerion, Bubblemaps і Dexscreener. Проаналізовані чинники включали активи гаманця, початкову ціну купівлі токенів, а також прибуток і збитки кожного токена.

Блогер повідомляє, що хеші транзакцій підтверджують капіталовкладення й доступні для перегляду на Etherscan.

Приміром, перше придбання RFD відбулося 20 травня за ціною $0,00000084 за токен. У середу, 24 травня, за даними CoinMarketcap, токен RFD торгувався за $0,000067.

Чи варто вкладатись у криптовалюту RFD?

У криптоспільноті не сформувалося жодної думки про майбутню користь токена RFD та доцільність інвестування у цей актив. Вийнятком стали лише декілька матеріалів у Мережі, що рекламують прибутковість монети. Експерти ринку не бачать надзвичайного у зростанні вартості активу на етапі первинної пропозиції. Це лише підкреслює потенціал стратегічних інвестицій у нестабільну, але перспективну галузь криптоактивів.

Втім, усі сходяться на думці, що подібні інвестиції можуть мати високий рівень ризику. Відтак, для успішного інвестування необхідний ретельний аналіз активу та глибоке розуміння ринку. Оскільки часто, слідом за ажіотажем та різким злетом вартості активу наступає exit-scam.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, чи стане біткоїн новою головною резервною валютою у світі, замінивши долар.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.