Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Гроші нададуть коштом заморожених російських активів до кінця 2024 року
Лідери країн "Великої сімки" домовилися про додаткове фінансування для України. Йдеться про 50 мільярдів доларів до кінця 2024 року. Вони мають надійти від союзників з коштів заморожених російських ативів.
Про це повідомляє агентство AFP у дописі в Twitter. Видання посилається при цьому на французькі джерела.
"Лідери G7 погодилися розблокувати 50 мільярдів доларів для України до кінця 2024 року", - йдеться у повідомленні.
Раніше радник з комунікацій у сфері нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі повідомив, що на саміті G7 в Італії цього тижня буде оголошено про нові кроки щодо надання Україні допомоги Зокрема, буде йтися про використання заморожених російських фінансових активів.
Україна закликає союзників передати їй заморожені російські кошти, однак поки що є згода лише на передачу прибутків від цих коштів. Йдеться про прибутки, накопичені після 15 лютого 2024 року, коли в країнах ЄС досягли згоди щодо їх використання на потреби України, зокрема на закупівлю зброї. Сума становить приблизно 3 млрд євро на рік. Проте 5 млрд євро, накопичені до цієї дати, не будуть передані.
Австрія виступила проти використання російських грошей для озброєння Києва, про що говорили канцлер Німеччини Олаф Шольц і глава євродипломатії Жозеп Боррель. У квітні віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ЄС в Італії повідомив, що члени G7 розглядають можливість використання заморожених російських активів на суму майже $300 млрд як заставу для надання кредитів Україні. Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що у липні Україна зможе отримати 1,5 млрд євро прибутків від заморожених активів Росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.