Конкурент Twitter: нова соцмережа Bluesky тепер доступна для всіх без запрошень

Bluesky наразі налічує близько 3 млн користувачів

Bluesky
Bluesky тепер відкрита для всіх користувачів без необхідності отримання запрошення

Соціальна мережа Bluesky, створена Джеком Дорсі, одним із засновників Twitter, тепер доступна всім без запрошень. Раніше для реєстрації в соцмережі потрібно було отримати запрошення від користувача, який вже має доступ до платформи. Тепер же будь-хто може створити акаунт і почати користуватися Bluesky.

Про це пише Bloomberg. Соціальна мережа була створена компанією Twitter Inc як децентралізована платформа. Bluesky позиціонує себе як децентралізована соцмережа, орієнтована на конфіденційність і свободу слова.

Команда сервісу сподівається, що відкрита реєстрація залучить більше активних користувачів і підвищить комунікабельність тих, хто вже був зареєстрований, але рідко щось викладав або реагував на чужі публікації.

Звідки взялася соцмережа Bluesky і до чого тут Twitter

Bluesky стартувала як внутрішній проект у Twitter Джека Дорсі (співпрацю припинили після поглинання компанії Ілоном Маском) і функціонально вона чимось схожа на X і його альтернативу від Meta Threads. Соцмережу сформували 2019 року за підтримки Twitter, а 2021 року зробили незалежною.

Користувачі Bluesky можуть підписуватися на стрічки, де алгоритми віддають більший пріоритет популярним у всій соцмережі публікаціям або тим, що найбільше сподобалися користувачам, на яких підписана людина. Є також стрічки з тематичним контентом - наприклад, про науку або мистецтво.

Соцмережа наразі налічує близько 3 млн користувачів. Згодом Bluesky став однією з головних альтернатив X, особливо для тих, хто розчарувався у власнику компанії Ілоні Маску.

Компанія X Маска може мати серйозні проблеми цього року

Тим часом соцмережа X продовжує втрачати свою ринкову цінність. Це відбувається з квітня 2022 року, після придбання її Ілоном Маском. Взаємний фонд Fidelity, що володіє часткою у X Holdings, повідомляє, що вартість її акцій зменшилася на 71,5%.

Вже у поточному 2024-му році колишній Twitter може збанкрутувати. Такий розвиток подій є дуже ймовірним. А все тому, що рекламні зусилля компанії та спроби створити нові джерела доходу наштовхнулися на значні невдачі.

Після того, як Ілон Маск отримав контрольний пакет над соцмережею Тwitter за 44 мільярди доларів у квітні 2022 року, він розпочав керувати, як вважав за потрібне. Майже одразу мультимільярдер звільнив 50 % співробітників, а решті запропонував значне погіршення умов праці, через що вагома частина персоналу пішла сама. Маск провів ребрендинг платформи й замінив її назву з "Тwitter" на "Х".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube