Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Оновлення вже доступне для користувачів iOS та Android
Вийшло оновлення мобільного застосунку "Повітряна тривога". Сервіс почне сповіщати про різні види загроз. Інформація про всі види небезпеки надходить від чергових центрів оповіщення цивільного захисту та ДСНС.
Тепер користувачі застосунку зможуть отримувати повідомлення від ОВА та цивільного захисту про різні типи небезпек, стихійні лиха та інструкції щодо подальших дій у таких ситуаціях, ідеться в блозі Ajax Systems. Оновлення вже доступне для користувачів iOS, Android.
"Для кожного типу тривоги створено унікальні сповіщення. Крім звукових сигналів, застосунок також передає текстові повідомлення з рекомендаціями дій. Це допоможе вчасно сповістити велику кількість населення про критичні ситуації, наприклад, прорив дамби і необхідність евакуації", - йдеться в повідомленні.
Розробники Ajax Systems нагадують, щоб отримувати сповіщення про всі типи тривог, необхідно встановити застосунок "Повітряна тривога" версії 5.2. Якщо застосунок не оновився автоматично, можна оновити його вручну або встановити повторно.
Застосунок "Повітряна тривога" розробили компанії Ajax Systems та Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації України для інформування про небезпеки в Україні. Його завантажили вже понад 26 млн разів та використовують понад 6 млн користувачів. Він став зручним і надійним інструментом
Зокрема, наразі у застосунку можна отримати попередження про ракетні удари, артилерійські обстріли, вуличні бої, радіаційну, хімічну загрози, стихійні лиха. Нагадуємо, що сповіщення застосунку “Повітряна тривога” — це додаткова можливість отримати сигнал тривоги. Будьте уважні до вуличних сирен і попереджень, а також користуйтесь іншими каналами сповіщень про тривоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.