“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В Білому домі хочуть побачити від спікера більше деталей щодо допомоги Україні
У президента США Джозефа Байдена готові розглянути варіант ухвалення допомоги Україні, який запропонував спікер Палати представників Конгресу Майк Джонсон. Він складається з чотирьох окремих законопроєктів – Україна, Ізраїль, Тайвань та національна безпека. Проте Білий дім хоче насамперед побачити більше деталей того, що планує Джонсон.
Видання The Hill із посиланням на заяву координатора Ради національної безпеки Білого дому Джона Кірбі пише, що Білий дім не підтримує спроби ухвалити допомогу лише Ізраїлю, оскільки потрібна допомога Україні. Проте у Байдена згодні почекати, щоб подивитися, що планує спікер.
“Важливо, щоб Палата представників просунулася цього тижня, щоб ми могли допомогти Ізраїлю, Україні, а також Південно-Тихоокеанському регіону, але щодо деталей — ми почекаємо та подивимося, що запропонує спікер. Важливо, щоб наші союзники — Україна та Ізраїль, якнайшвидше отримали необхідну безпекову допомогу", – сказав Кірбі.
Тим часом лідер демократичної більшості в Сенаті США Чак Шумер заявив, що демократи у Сенаті також готові розглянути пропозиції Джонсона. Але вони, як і Білий дім, вимагають більше деталей документів щодо допомоги Україні, Ізраїлю та іншим союзникам.
Джозеф Байден ще у жовтні 2023 року висунув ініціативу про надання Україні допомоги у розмірі 61 млрд доларів. Після цього його мала затвердити Палата представників, однак через трампістську позицію спікера Майка Джонсона цього досі не зроблено. Спочатку трампіст наполягав на тому, що разом з допомогою Україні має бути затверджене посилення кордону США. Згодом він заявив, що Палата представників підготує власний законопроєкт про фінансування України, проте в Білому домі заявили, що не підтримають цю ідею.
Україна без допомоги США зможе тільки оборонятися, але й це дасться великими трудами. Тому у Верховній Раді України сподіваються, що пакет військової допомоги погодять до кінця квітня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.