«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
Доктор запропонував кожному охочому провести експеримент
Морозиво - популярний і всіма улюблений продукт. А літо взагалі немислимо без цього прохолодного десерту. Але ось питання, наскільки воно безпечне і чи можна їсти морозиво в спеку, щоб не заробити проблеми замість задоволення?
На це питання відповів доктор Комаровський на своєму каналі Youtube.
"З одного боку, холодна їжа - добре, я вам вже радив йогурт із холодильника, але, проте, холодну їжу потрібно їсти правильно", - пояснив Євгеній.
Щойно холодне морозиво потрапляє у шлунок, організм розуміє, що він усередині щось холодне і починає берегти тепло. Ви помітите, що ви припинили потіти. Тобто негайна реакція на великий шмат холодного, який ви з'їли, буде припиненням потовиділення. А це за умов спеки небезпечно.
"Морозиво треба не ковтати, а морозивом треба насолоджуватися, відкушувати шматочок, зігрівати його в ротовій порожнині і після цього заковтувати. Тоді це вам буде за щастя. Я вам це всіляко рекомендую", - радить лікар.
До того ж, морозиво - це поєднання, як правило, жирного та солодкого. Тому морозиво можна лише тим людям, які рухаються. Коли спека піде і буде тінь, ви після морозива обов'язково пробіжитесь, прогуляйтеся, сходіть на фітнес, витратьте якось енергію.
І нарешті, важко бути впевненим в якості покупного морозива, адже невідомо, з яких продуктів, замінників, емульгаторів, ароматизаторів воно зроблено і скільки разів піддавалося повторному заморожуванню. Більш корисною альтернативою звичайному морозиву може виступати сорбет, заморожений сік або ж десерт, приготований у домашніх умовах.
Ще один позитивний аспект - за допомогою морозива можна загартовувати горло. Тоді зимові застуди будуть нестрашні. Але робити це потрібно поступово, плавно знижуючи температуру від трохи прохолодної до помірно холодної. І однозначно не в ті моменти, коли тобі шалено жарко, а також не під час хвороби.
Також важливо прислухатися до організму - при появі дискомфорту в горлі варто відмовитися від холодних ласощів.
Раніше Інформатор писав про дивну консервацію на зиму. Варення з кабачків, картоплі та капусти. Також писали про майбутнє українців: зростання суїцидів, злочинності, насильства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.