"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Пекін каже, що вигоди від росії мало і не хоче аби Захід пов’язував його з агресором
Китайські політологи закликають Пекін переосмислити відношення з москвою на користь покращення стосунків з цивілізованим світом. “Безмежна співпраця” між КНР та рф ставить Піднебесну у невигідне становище, оскільки Захід сприймає таке співробітництво різко негативно. Пекіну потрібно уникнути нав’язування думки про те, що країни діють як союзники.
Таку заяву під час віртуального форуму, організованого Національною академією розвитку та стратегії Китаю у п’ятницю, 16 червня зробив Лю Вейдун — науковий співробітник Інституту американських досліджень Академії суспільних наук Китаю. Як повідомляє South China Mornang Post, експерт стверджував, що москва намагалася «використати» Пекін як до, так і після початку війни в Україні.
«Вони прагнуть до одностороннього використання Китаю, і не хочуть, щоб Китай використовував їх. Ми прагнемо взаємовигідної співпраці за принципом неприєднання», — сказав Вейдун.
Лю зазначив, що потрібно прагнути досягнення стосунків за схемою "win-win", щоб у плюсі були обидві сторони. Але Китай і далі повинен уникати ситуації, коли можна буде однозначно стверджувати, що країни союзники. Для цього потрібно уникати визнання анексованих українських територій. На думку Вейдуна, США намагаються підштовхнути Китай до тіснішої співпраці з росією, аби сформувати проти них альянс західних країн проти. Зрештою, на думку політолога встановлення тісних китайсько-російських зв’язків призвело б до «взаємного виснаження, а не до співпраці».
«Китай не повинен стояти ні на боці посії, ні на боці Заходу. Натомість Китай повинен займати позицію, яка віддає перевагу власним національним інтересам», – сказав Цзо Сін, професор міжнародних відносин в Університеті Женьмінь.
Нещодавно пролунали заяви відставного китайського полковника Чжоу Бо, який оголосив, що росія втратили військовий авторитет. Він зазначив, що за останні 10 років кремль вклав у силу своєї армії не менше 20 трлн рублів, але в результаті «друга» військова сила світу виявилася слабшою, ніж очікував Пекін. Про це Чжоу Бо, чинний старший співробітник Університету Цінхуа, висловився у коментарі The Wall Street Journal.
«Військовий імідж та авторитет росії впали», — констатував Чжоу.
Це не офіційна позиція Китаю, проте Пекін не дозволив би, аби такі заяви пролунали, якби це не відповідало його інтересам. Сукупно з заявами про неможливість будь-яких військових поставок агресору, це означає що Китай змінює свої відносини з рф. В Пекіні хочуть отримати більше вигоди від москви, не наражаючись на небезпеку від занадто тісних відносин.
Інформатор також писав про те, що Китай має намір відкрити військовий навчальний центр за 160 кілометрів від США. А ще ми розповідали, що Китай та США вирішили продовжувати діалог.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.