Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
08:26, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

Instagram запустив Reels ще у 2020 році. Ця функція стала популярною у світі, але в нашій країні вона працювала не на повну. Впродовж наступних тижнів усі відео тривалістю до 15 хвилин отримають креативні інструменти Reels. Про цеміністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передаєІнформатор. У 2018 році з'явився Instagram Music. Але був недоступним для українських користувачів. Тепер можна додавати музику в Stories у декілька кліків із великої музичної бібліотеки Instagram. Понад рік команда Мінцифри вела перемовини з керівництвом Meta стосовно запуску цих функцій. Нарешті вони доступні для всіх українців. Тепер контенту з України буде більше. "Це значить, що більше людей у світі дізнаються про сміливість наших людей. Дякую Meta за цей важливий крок та підтримку України. Сподіваюся, незабаром ми забудемо й про проблеми з модерацією українського контенту", - зазначив Федоров. Нагадаємо,у Facebook та Instagram блокують пости і акаунти українців. Крім того,застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS. Також Інформаторписав, що робити, якщо вашу сторінку в Facebook зламали. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Instagram Reels та Music тепер доступні для українських користувачів

Читать на русском
Instagram Reels та Music тепер доступні для українських користувачів

Тепер контенту з України буде більше

Instagram запустив Reels ще у 2020 році. Ця функція стала популярною у світі, але в нашій країні вона працювала не на повну. Впродовж наступних тижнів усі відео тривалістю до 15 хвилин отримають креативні інструменти Reels.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає Інформатор.

У 2018 році з'явився Instagram Music. Але був недоступним для українських користувачів. Тепер можна додавати музику в Stories у декілька кліків із великої музичної бібліотеки Instagram.

Понад рік команда Мінцифри вела перемовини з керівництвом Meta стосовно запуску цих функцій. Нарешті вони доступні для всіх українців. Тепер контенту з України буде більше.

"Це значить, що більше людей у світі дізнаються про сміливість наших людей. Дякую Meta за цей важливий крок та підтримку України. Сподіваюся, незабаром ми забудемо й про проблеми з модерацією українського контенту", - зазначив Федоров.

Нагадаємо, у Facebook та Instagram блокують пости і акаунти українців. Крім того, застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS.

Також Інформатор писав, що робити, якщо вашу сторінку в Facebook зламали.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.