Гурт ТНМК записав пісню на вірш Кіплінга у перекладі Стуса

Читать на русском

Пісня з далекосяжними планами

Читать на русском
Фоззі, Редьярд Кіплінг, Василь Стус
Потужний сплав класиків та сучасників

Пісня з далекосяжними планами

Музичний колектив ТНМК поставив за мету придбати дрон DJI Mavic 3 Enterprice Thermal для аеророзвідки зведеної тактичної групи «Адам». Зараз багато волонтерів для таких цілей вдаються до допомоги соціальних мереж. Але ТНМК хочуть не лише брати, а й віддавати. Тому гурт записав для всіх, хто під'єднався до зборів, пісню.

Як написали музиканти, якось Фоззі натрапив на вірш «If» Редьярда Кіплінга і занотував собі, що було б цікаво перекласти його українською і записати. Минув час, і одного разу Фоззі наткнувся на адаптацію Василя Стуса («Синові») і далі думати про якийсь свій переклад не мало сенсу, там все було зроблено просто неймовірно.

Тому музикантам залишилося тільки написати відповідну музику. Що вони й зробили. Відео на пісню супроводжується кадрами із зруйнованого Бахмута.

 

Трагедії поетів

Василь Стус, український поет-шістдесятник, помер у таборі, куди його відправили за проукраїнську діяльність. З 47-ми років життя 13 провів у радянських слідчих ізоляторах, карцерах, камерах-одиначках, мордовських таборах, на Колимі, на каторжній роботі в шахті.

Редьярд Кіплінг у Першу світову війну втратив сина. Джон Кіплінг загинув у віці 18 років у третій битві при Артуа.

Раніше Інформатор повідомляв, що гурт ТНМК презентував пісню, присвячену правилам поведінки із вибухонебезпечними предметами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.      

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.