У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Прості правила, що допоможуть зберегти життя
16-го жовтня Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України оприлюднило декілька порад для захисту від російських безпілотників. Серед іншого, українцям розповіли, як можна визначити ворожий літальний апарат за звуком. Також є декілька прикладів безпечних укриттів, та де не варто ховатися від подібної атаки.
Поради міністерство оприлюднило на своїй офіційній сторінці в Telegram. Правила доволі прості та очевидні, але їх потрібно знати кожному, та максимально їх дотримуватися. Кожна така порада може вберегти життя в умовах постійного терору країни-терориста рф.
Головні поради:
У війні проти України росія активно використовує іранські дрони-камікадзе Shahed-136 та Arash-2. Перший з них бачили частіше – він має максимальну дальність польоту до 2 500 кілометрів та бойову частину масою від 40 до 50 кілограм. Його двигун дуже гучний, і чути його можна за кілометри. Його швидкість становить в середньому 180 км/год.
Дрони Arash-2 – це також іранські дрони-камікадзе. Є дані, що рф замовила в Ірану партію і цих літальних апаратів. Вони мають більшу бойову частину та дальність, якщо порівнювати з тими ж Shahed-136. Наразі дані про можливості дрона неповні, але заявляється про його середню швидкість в 350 км/год. Вибухи таких дронів можуть бути доволі путижними, тому важливість дотримання правил безпеки доволі висока, якщо раптом ви помітили ознаки наближення ворожого дрона.
Нагадаємо, що Іран хоче озброїти рф власними ракетами: що відомо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.