“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
The Economist пише, що путін не зміг навіть виконати найперший і найбільший обов’язок лідера - забезпечити безпеку держави
Журнал The Economist випустив статтю під назвою "Приниження володимира путіна". В ній автори аналізують результати заколоту Євгена Пригожина для російського диктатора. Путіна назвали головним головорізом, а держава, яку він створив, - гнилою. І цю гнилість добре уособлює бунт "вагнерівців".
"Путін давно зазнав поразки як реформатор. За його правління росія загрузла у тотальній корупції та економічній стагнації, путін виявився нездатним перетворити росію на щось більше, ніж постачальника нафти та газу, епоха яких добігає кінця. Сьогодні ж він зазнає поразки як "полководець військового часу", адже його "спецоперація" тягнеться вже 16 місяців - і кінця-краю їй не видно", - йдеться в статті.
Видання також зауважує, що путін не зміг навіть виконати найперший і найбільший обов’язок лідера - забезпечити безпеку держави. Цьому доказ бунт Пригожина.
"Незалежно від того, чи відбудеться падіння путіна найближчим часом, чи через місяці, чи роки, він увійде в історію як "грубий промах". Він не стільки цар, скільки просто головний головоріз у спустошеній банді, на яку він перетворив росію. Ба більше, у світі, де сила вирішує все, він тепер виглядає як ослаблений головоріз", - пишуть автори.
У статті також зазначається, що заколот "вагнерівців" уособлює "гнилість держави", яку створив путін. Після рішення російського Міноборони підім'яти під себе приватну армію Пригожина той збунтувався та заявив про некомпетентність російської армії та наголосив на втратах, яких вона зазнала в Україні. І це перекреслило брехливу російську пропаганду.
"Путін зараз, схоже, має намір відновити свою владу, керуючи жорстокими репресіями та чистками. Але рано чи пізно його здатність перечекати неприємності покине його. Світ має бути до цього готовий... Путін довів, що корумпована владна вертикаль, заточена на одну людину, не здатна керувати наддержавою", - пише видання.
Так, обкладинку з приниженим путіним видання опублікувало у Twitter. The Economist зобразив путіна з обличчям, яке потріскалося. Ймовірно, цим зображенням видання хотіло показати крах "всесильності" та "авторитетності" російського диктатора після бунту Пригожина.
"Володимир путін схожий на головоріза, який промахнувся в гангстерській групі, на яку він перетворив росію. Заколот Групи Вагнера виявив його слабкість, що зростає", - так підписана ілюстрація в соцмережі.
На цю обкладинку The Economist відреагували в Офісі президента України. Керівник ОП Андрій Єрмак опублікував її на своїй сторінці у Telegram та підписав так:
"Це те, чого ворог боїться - приниження".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.