"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Психологиня розповіла про ймовірні відхилення диктатора
Президент Росії Володимир Путін відвідав виставку Агентства стратегічних ініціатив у Москві, де на мультимедійному екрані намалював дивне зображення. На дошці Путін намалював незрозумілу істоту з очима, носом та посмішкою.
Психотерапевт Ольга Голубицька у коментарі "УНІАН" пояснила, як за допомогою цієї картинки можна визначити психоемоційний стан диктатора. За її словами, зазвичай цей метод використовується з дітьми, але також може використовуватися і з дорослими.
"Якщо ми подивимося, як він малював, - він взагалі дуже дивно почав малювати. Він почав малювати розмиті кордони справа і зліва… Видно, що він не знає, що він хоче малювати, і малює ці розмиті кордони", – сказала Голубицька.
Вона пояснила, що у проєктивних методиках малюнки справа та зліва говорять про те, що відбувалося з людиною в минулому й майбутньому.
"Тому, можливо, минуле й майбутнє розмите і немає якихось конкретних меж. Потім він це поєднує вертикальними лініями - як пошук опори. І таким чином у нього взагалі виходить дуже геометрична фігура, з якої він починає робити обличчя", – зазначає психологиня.
Вона нагадала, що про можливі розлади психічного здоров’я Путіна вже багато і давно говорять експерти.
"Якби це була неіснуюча тварина (на малюнку – Ред), там би інтерпретували, з чого першого починає малювати обличчя, – на тому головний фокус – багато дивитися. Якщо рот, то, в першу чергу, говорить. Якщо вуха, – в першу чергу, слухає. А в нього, в першу чергу, це очі. Які він ще так дуже вертикальними рисками замальовує", – каже Голубицька.
На її думку, те, як Путін намалював очі, говорить про його нетиповість інтерпретацій, як він сприймає та інтерпретує людину і себе "дуже дивним чином".
На запитання, чи може цей малюнок свідчить про якусь психологічну проблему Путіна, психологиня відповіла, що якби такий малюнок намалювала дитина, то вона б провела додаткові тести на уточнення психоемоційного стану, адже це нетиповий алгоритм малювання обличчя.
"І були б питання стосовно психічного здоров’я дитини, її рівня розвитку, її адекватності та сприйняття", – підсумувала експертка.
Варто зауважити, що можливо ми говоримо про психічні відхилення не Путіна, а його двійника. Адже дедалі частіше у Мережі з'являється інформація, що на публічні заходи диктатор боїться ходити сам, а тому відправляє замість себе "дублера".
Вперше Путін свої "таланти" художника продемонстрував 10 років тому, коли під час відвідин однієї з російських шкіл намалював малюнок "Кішка. Вид ззаду". Після цього психологи стали говорити, що у диктатора можуть бути "не всі вдома".
Нагадаємо, американські посадовці звернули увагу на те, що так звані “червоні лінії”, якими лякав російський диктатор володимир путін, насправді не мають чітких меж. Дії ватажка ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина продемонстрували неготовність путіна до ескалації на території росії. Таким чином, його погрози можуть бути доволі розмитими в реалізації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.