“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Німецька пресса стверджує, що допоки Ердоган домовляється з путіним про зернові коридори для українського зерна, росія, Туреччина та Катар готують нову власну угоду щодо вивезення російського
Німецька газета Bild повідомляє, що росія, Туреччина та Катар готують нову угоду щодо вивезення зерна. І йдеться не про українське, а російське. Постачатимуть його здебільшого у країни Африки.
Журналісти Bild пишуть, що отримали доступ до службового листування між МЗС і посольствами Туреччини та росії за період від 21 липня по 8 серпня.
Туреччина виступить як організатор, Катар як спонсор поставок. У межах нової угоди пропонують постачати«російське зерно до бідних країн, переважно в Африці. Голова МЗС Туреччини Хакан Фідан просить росію відновити при цьому колишню угоду, щоб зерно постачали також з України. Анкара також пропонує діяти під егідою ООН. Нову угоду можуть укласти вже 19-20 серпня в Будапешті.
Також із листування можна зробити висновок, що путін попередив Ердогана заздалегідь про те, що росія розриває зернові угоди. Але у Москві просили тримати це у таємниці.
Ще тиждень тому президент Туреччини Реджеп Ердоган заявляв, що що прагне відродити зернову угоду в розширеному форматі. Він закликав західні країни допомогти перетворити цю ініціативу "на основу миру між росією та Україною". Фактично це був натяк на умови росії, які повинна виконати Україна.
Кілька днів тому стало відомо, що США ведуть переговори з Туреччиною, Україною та заідними і південними сусідами Києва щодо збільшення використання альтернативних шляхів експорту українського зерна. Цей процес відбувається без участі росії. Значну частину українського зерна хочуть відправляти вниз по річці та через Чорне море до найближчих портів Румунії. Звідти - в інші пункти призначення. Це повільний і дорогий маршрут. Але іншої альтернативи Чорноморському судноплавному коридору наразі не бачать.
Як писав Інформатор, росіяни влаштовують провокації цивільним суднам, які намагаються зайти в українські порти у Чорному морі. Ми також повідомляли, що запрацював тимчасовий коридор у Чорному морі: з порту Одеси вийшло перше судно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.