RU
Головна
Україна
Політика
11:20, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

Колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (2019-2020 рр.) Тимофій Милованов призначений радником голови Офісу президента Андрія Єрмака. Він буде позаштатним співробітником.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу президента."Сподіваюся, що мої знання будуть корисні керівництву України", - заявив екс-міністр.Тимофій Милованов народився у 1975 році. Закінчив Київський політехнічний інститут (менеджмент) у 1997 році та Києво-Могилянську академію за спеціальністю "економічна теорія" у 1999 році. У 2004 році отримав ступінь доктора філософії з економіки (PhD з економіки) в університеті Вісконсін-Медісон (США).Викладав у європейських та американських вишах. 7 липня 2016 Верховна рада обрала Милованова до Ради Національного банку, з жовтня 2016 року він був заступником голови Ради. Також Милованов є президентом Київської школи економіки, професором Піттсбурзького університету.Також Інформатор писав, що у Національному банку України порадили закрити відділення банків на «карантин вихідного дня».

Екс-міністр економіки Милованов отримав нову посаду в Офісі президента

Читать на русском
Екс-міністр економіки Милованов отримав нову посаду в Офісі президента

Тепер він буде радником поза штатом

Колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (2019-2020 рр.) Тимофій Милованов призначений радником голови Офісу президента Андрія Єрмака. Він буде позаштатним співробітником.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу президента.

"Сподіваюся, що мої знання будуть корисні керівництву України", - заявив екс-міністр.

Тимофій Милованов народився у 1975 році. Закінчив Київський політехнічний інститут (менеджмент) у 1997 році та Києво-Могилянську академію за спеціальністю "економічна теорія" у 1999 році. У 2004 році отримав ступінь доктора філософії з економіки (PhD з економіки) в університеті Вісконсін-Медісон (США).

Викладав у європейських та американських вишах. 7 липня 2016 Верховна рада обрала Милованова до Ради Національного банку, з жовтня 2016 року він був заступником голови Ради. Також Милованов є президентом Київської школи економіки, професором Піттсбурзького університету.

Також Інформатор писав, що у Національному банку України порадили закрити відділення банків на «карантин вихідного дня».

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.