"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Програміст натякнув на відомий мем, який бере початок з тюремної загадки
Відомий російський програміст та засновник месенджера Telegram Павло Дуров дав інтерв’ю американському журналісту Такеру Карлсону на досить незвичному тлі. Позаду нього знаходилися два стільці, на одному з яких були присутні дерев’яні фалоси.
Про це стало відомо з самого інтерв’ю Дурова. Програміст таким чином натякнув на відомий інтернет-мем.
На тлі Дурова знаходилися стільці із загостреннями та фалосами. Так він натякнув на відомий в інтернеті жарт, де людям розповідають про два гіпотетичні стільці. На одному з них буцімто знаходяться певні загострення (які називають “піками точеними” від масті у гральних картах), а на іншому – ереговані фалоси. Тоді ж і задають питання про те, на який стілець маєш всістися сам, а який запропонуєш своїй матері.
Нині цей жарт сприймають або зі сміхом, або ж з певним відчуттям ніяковості. Насправді ж мем пішов з давньої загадки, яку ставили “новоприбулим” у російських тюрмах. Відповідей на неї є кілька – можна “всістися” між двома стільцями. Втім, саме за ґратами “правильним” вважається вибір взяти ті самі “піки” та зрубати ними фалоси.
Що саме хотів цим сказати Павло Дуров, буквально втіливши у життя мем, – невідомо. Можливо, він зробив це лише заради жарту, а можливо – зробив натяк про те, що відбувається в офісі Telegram.
Примітно й те, що ці стільці в офісі Дурова виробляють у російському Санкт-Петербурзі. Вартість такого “декору” складає 249 тисяч рублів або ж близько 2,6 тис. доларів.
Засновник Telegram Павло Дуров дав інтерв'ю колишньому ведучому телеканалу Fox News, американському пропагандисту Такеру Карлсону. У ньому він розповів, що у 2011-2012 роках він відмовився виконати вимогу влади РФ і не став блокувати пабліки російської опозиції у соцмережі "ВКонтакте". Після цього, як каже Дуров, влада Росії поставила його перед складним вибором – або підкоритися, або залишити посаду та виїхати з країни.
Крім того, за його словами, у 2013 році російська влада вимагала від нього передавати інформацію про організаторів та учасників Революції Гідності в Україні. А ідея створення Telegram прийшла до Дурова після обшуків і тиску російських силовиків, йому був потрібен безпечний спосіб комунікації.
Нагадаємо, що в Україні вже давно обговорюють обмеження Telegram в Україні. Нещодавно голова Комітету ВРУ зі свободи слова Ярослав Юрчишин заявив, що заблокувати Telegram можуть за умови, якщо буде дуже болісний удар по інформаційній безпеці нашої держави. За його словами, Україна не має гарантій, що інформація з месенджера не видається секретним службам Росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.