Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Оборонний концерт Rheinmetall обіцяє віддати ЗСУ розвідувальний БПЛА Luna NG
Вже до кінця поточного року німецький оборонний концерн Rheinmetall передасть Збройним силам України безпілотний комплекс для повітряної розвідки Luna NG. Це повинно підсилити нашу армію.
Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання BILD. Зазначається, що БПЛА, який нам планують передати, належить до апаратів нового покоління.
Відомо, що Luna NG складається з наземної станції управління з кількома безпілотниками, пускової катапульти та військових вантажівок. Зазначимо, що більш старі БПЛА Luna вже поставлялися в Україну раніше в рамках оборонних пакетів з боку Німеччини.
"Luna NG - це нещодавно розроблений новітній БПЛА, який перевершує попередні моделі за всіма важливими експлуатаційними характеристиками. Безпілотник не тільки може використовуватися як розвідувальна система, але також здатний забезпечувати мережу LTE, перехоплювати або глушити зв'язок", - пише BILD.
В самій компанції Rheinmetall кажуть, що їхня нова розробка має дуже легкий фюзеляж. Це забезпечує тривалість польоту боизько 12 годин, а дальність передачі даних досягає більше 100 кілометрів. Просторове покриття БПЛА - понад 30 тисяч квадратних кілометрів.
Запустити Luna NG в повітря можлифо фактично з будь-якого місця. Для цього знадобиться спеціальна канатна катапульта. Посадка апарату здійснюється автономно за допомогою диференціального GPS в мережі або ж за допомогою парашуту.
Раніше ми писали, що російська федерація, схоже, вже налагодила власне виробництво безпілотників, ідентичних іранським "шахедам". При цьому майже всі комплектуючі в такій продукції - іноземні. Також "Інформатор" повідомляв, що німецький концерн Rheinmetall має великі плани з будівництва в Україні оборонної промисловості.
А Німеччина нещодавно передала Україні новий пакет військової допомоги та анонсувала нові поставки вже незабаром.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.