«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Нова пісня Злати — це щира й смілива спроба сказати вголос про те, що переживає кожен, хто стикається з осудом, плітками та хейтом. Але головне послання — не зупиняйся. Не здавайся. Іди вперед.
Україна отримала два танки для розмінування WISENT 1 та 11 протимінних плугів для танків Т-72
Уряд Німеччини в п’ятницю, 4 серпня, оновив список наданої Україні військової допомоги. Також було передано обладнання для розмінування.
Україна отримала два танки для розмінування WISENT 1. Раніше вже було передано чотири такі танки. Також було доставлено 11 протимінних плугів для танків Т-72. Українськім військовим було передано п'ять мобільних розвідувальних комплексів SurveilSPIRE, про які йшла мова ще у лютому цього року, три розвідувальні безпілотники Vector, п'ять мобільних антенно-баштових комплексів та дев’ять машин для охорони кордону. Німеччина підтвердила передання Україні двох самохідних гаубиць Zuzana 2 від Данії та Норвегії.
Також було оновлено список допомоги, яку планується надати. Туди потрапили 40 бойових машин піхоти Marder, шість броньованих ремонтно-евакуаційних машин Bergepanzer 2, сім мобільних, дистанційно керованих та захищених комплексів розмінування, п’ять мобільних розвідувальних комплексів SurveilSPIRE та ще 18 тисяч переносних протитанкових ракетних комплексів.
Ще кілька місяців тому один з депутатів Бундестагу закликав передати Україні далекобійні ракети Taurus для захисту від російського вторгнення. Це сталося на тлі рішення Британії надати ЗСУ ракети Storm Shadow, які здатні знищувати цілі на відстані понад 250 кілометрів.
Пізніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Київ офіційно запросив у Берліна поставки таких ракет, але влада ФРН не зважилася на передачу. Нещодавно німецькі журналісти писали, що у німецькому уряді та парламенті зростає підтримка передачі Україні ракет Taurus.
Раніше ми повідомляли, що Німеччина передала Україні ще шість зенітних самохідних установок (ЗСУ) Gepard, 33 розвідувальні дрони та інше військове озброєння.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.