“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У Білорусі з 8 до 19 липня пройдуть спільні навчання з участю китайських військових
У суботу, 6 липня, до Білорусі приїхали китайські військовослужбовці для участі у спільних антитерористичних тренуваннях. Навчання розпочнуться з 8 липня і триватимуть до 19 липня. Як повідомляє міністерство оборони Білорусі, навчання покликані посилити співпрацю між двома країнами у військовій сфері.
Згідно з даними Міноборони Білорусі, китайські військовослужбовці будуть брати участь у спільному антитерористичному тренуванні, яке триватиме з 8 до 19 липня.
"Ці навчання спрямовані на обмін досвідом та злагодження дій білоруських і китайських підрозділів. Вони створять основу для подальшого розвитку білорусько-китайських відносин у сфері військової підготовки", - йдеться у повідомленні відомства.
При цьому ще в січні 2024 року до Білорусі чотири рази надходив військовий вантаж з Китаю. За даними ЗМІ, Китай здійснив чотири рейси транспортного літака Boeing 747-4FTF до Білорусі.
4 липня Білорусь приєдналася до Шанхайської організації співробітництва (ШОС). Відповідне рішення було ухвалене в Астані, і Білорусь стала десятим членом організації. Експерти вважають, що це зміцнить роль ШОС як альтернативи західним політичним структурам.
Таким чином, Білорусь буде продовжувати допомагати Росії ескалювати ситуацію в Україні. Так, на початку січня стало відомо, що Росія розгортає ядерну зброю на території Білорусі поблизу країн НАТО. За даними аналітиків, її розміщують поблизу кордонів Литви, Польщі та Фінляндії. Це робиться з метою залякати Альянс та жителів Європи, а також як помста цим трьом країнам за активну антиросійську позицію.
Також нагадаємо, що 21 січня влада Білорусі озвучила зміни до своєї воєнної доктрини. Оновлена доктрина тепер включатиме положення, за яким напад на союзників Білорусі буде розцінюватися як напад на саму країну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.