“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Борти Boeing 747-4FTF приземлялися на зупинках для урядових літаків, тому вантаж не проходив митницю
У січні китайська вантажна компанія Air China Cargo здійснила чотири рейси до Білорусі. Для цього фірма використовувала літаки Boeing 747-4FTF. За непідтвердженими даними, на борту міг бути вантаж військового призначення.
Борти сідали на литовищі у Мінську. Базувалися іноземні повітряні судна на стоянці для урядових літаків. Про це повідомляє моніторингова група "Беларускі гаюн".
Аналітики зауважили, що така активність китайської авіакомпанії Air China Cargo відносно Білорусі є нетиповою. Boeing здійснив чотири рейси за маршрутом Урумчі-Мінськ:
На мінському летовищі розташований логістичний центр, який обслуговує вантажні рейси. Зазвичай літаки паркуються на спеціальних стоянках, однак китайські літаки зупинялися на стоянці 1А. Вона призначена для обслуговування урядових літаків. Білоруський опозиційний портал motolko.help припускає, що китайські літаки доставили до Білорусі військову техніку з КНР. Вантаж, ймовірно, не проходив митного очищення й одразу залишив аеропорт.
Аналітики нагадали, що на озброєнні Збройних сил Білорусі з 2017 року прийнято китайські бронеавтомобілі CS/VN3 Dajiang (Дракон). У 2018 році доставка до Мінська однієї з партій машин була здійснена за допомогою такого ж вантажного літака Boeing 747-4FTF компанії Air China Cargo.
"За один рейс Boeing 747 цілком може привезти щонайменше чотири-п'ять таких бронеавтомобілів, але, крім бронеавтомобілів, білоруський ВПК використовує і китайські комплектуючі для виробництва ракет РСЗВ "Полонез". Що ж конкретно привезли чотирма бортами цього разу наразі невідомо. Але все вказує на те, що це вантаж військового призначення", - йдеться у публікацїі.
На початку січня стало відомо, що росія розгортає ядерну зброю на території Білорусі поблизу країн НАТО. За даними аналітиків, її розміщують поблизу кордонів Литви, Польщі та Фінляндії. Це робиться з метою залякати Альянс та жителів Європи, а також як помста цим трьом країнам за активну антиросійську позицію.
Тим часом у неділю, 21 січня, влада Білорусі озвучила зміни до своєї воєнної доктрини. Оновлена доктрина тепер включатиме положення, за яким напад на союзників Білорусі буде розцінюватися як напад на саму країну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.