«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Королева Весна, молодша сестра Сніжної Королеви, яка завжди ії перемагає. Колись давно в дитинстві Вона обрала дарувати тепло, любов та радість людям.
У Білому домі сподіваються, що діалог між очільниками країн обов'язково відбудеться
Китай та США працюють над тим, аби влаштувати особисту зустріч своїх лідерів. Про дату зустрічі Президента Америки Джо Байдена та лідера Китаю Сі Цзіньпіна буде оголошено упродовж найближчих місяців. Очікується, що сторони зуміють домовитися про послаблення міжнародної напруги та продовження співпраці.
Як повідомив в інтерв’ю CNN радник з національної безпеки Білого дому Джейк Салліван, країни працюють над нормалізацією відносин. Це потрібно, аби понизити градус геополітичної напруги та перевести суперечності в режим діалогу.
«Я сподіваюся, що незабаром ми побачимо, як американські чиновники на вищому рівні співпрацюватимуть зі своїми китайськими колегами протягом найближчих місяців, щоб продовжити цю роботу. І тоді, в якийсь момент, ми побачимо, як президент Байден і президент Сі повернуться разом», — сказав Салліван.
У Білому домі заявили, що не йдеться про припинення конкуренції у важливих сферах економіки та технологій. Водночас сторони зацікавлені, щоб ця конкуренція не переросла в конфлікт чи конфронтацію.
Відносини між США та Китаєм перебувають на найнижчому рівні за минулі кілька десятиліть. Пекін 4 червня звинуватив Сполучені Штати та союзників у спробі дестабілізувати Індійсько-Тихоокеанський регіон. Це відбулося на тлі звинувачень Вашингтона в адресу Пекіна, щодо провокативних дій, зокрема китайські пілоти агресивно маневрували під час перехоплення американського літака-розвідника в міжнародному повітряному просторі над Південно-Китайським морем.
У травні міністр закордонних справ Китаю Цінь Ган заявив, що «серія помилкових слів і вчинків» Сполучених Штатів спричинила загострення взаємин, але потрібно стабілізувати ситуацію. Американські та китайські дипломати здійснили низку зустрічей, аби підготувати контакти на вищих рівнях.
Напруженість між CША і КНР зросла після інциденту з повітряною кулею-шпигуном, яку американські ВПС збили над територією країни. Згодом було виявлено ще кілька подібних об’єктів. Через це скасували візит держсекретаря США Ентоні Блінкена до Пекіна. Сі Цзіньпінь та Джо Байден востаннє особисто зустрічалися на саміті G20 на Балі, який відбувся в листопаді.
Інформатор також розповідав про те, що КНР має намір збільшити військові контакти з Києвом. А ще ми повідомляли, що виробництво продукції у світі поступово наближається до кінцевого споживача, що негативно позначається на економіці Китаю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.